Strona

Ekstraklasa

 Sh0cKeR Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2012 21:04    #81
Czy wystarczyło odejście trzech zawodników by już ten zespół stracił wiarę w końcowe mistrzostwo? Szczerze wątpię. To zdecydowanie wina trenera. Ja myślałem że jednak ten zespół coś z nim osiągnie. Wydawało mi się że dobrze myślałem. Jednak jest końcówka sezonu i widać że ten szkoleniowiec nie radzi sobie z presją. Nie rozumiem ludzi którzy typują go na selekcjonera. Lepszym już jest Smuda.
Koko koko Euro spoko. ;)
.

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2012 21:10    #82
Wszyscy widzieli jak Legia grała z Wisła, Lechem czy Polonią. Teraz nie mieli jaj żeby podnieść z ziemi mistrzostwo, którego nikt nie chciał. Skorża powinien podać się do dymisji, bo jeżeli nie potrafił zdobyć tytułu w takich okolicznościach i z taką drużyną (czego by nie powiedzieć, ale skład osobowy miał całkiem niezły), to kiedy mu się to uda? Marzy mi się Petrescu albo Okuka :)

E: A w ogóle to Lech ładnie pyka... chociaż z Podbeskidziem to troszkę fartu mieli i dobrego Buricia.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.05.2012 o godz. 21:15

"To tylko Internet k*rwa."

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2012 22:01    #83
[quote="szemek"]Wszyscy widzieli jak Legia grała z Wisła, Lechem czy Polonią. Teraz nie mieli jaj żeby podnieść z ziemi mistrzostwo, którego nikt nie chciał. Skorża powinien podać się do dymisji, bo jeżeli nie potrafił zdobyć tytułu w takich okolicznościach i z taką drużyną (czego by nie powiedzieć, ale skład osobowy miał całkiem niezły), to kiedy mu się to uda? Marzy mi się Petrescu albo Okuka :)

E: A w ogóle to Lech ładnie pyka... chociaż z Podbeskidziem to troszkę fartu mieli i dobrego Buricia.[/quote]

Petrescu? Okuka? Ta banda jebanych pizd hańbiących Legię, po pierwszym treningu płakała by z bólu. Nauczyli się od Skorży, że nieważne jak chujowo grają, to i tak od pierwszych minut wyjdą (Radović, Żyro, Kucharczyk, Astiz, Jędrzejczyk, Wawrzyniak, Vrdoljak do odstrzału). TO JEST SKANDAL, ŻEBY NA 5 KOLEJEK PRZED KOŃCEM, MIEĆ 5 PUNKTÓW PRZEWAGI I TO ZJEBAĆ!!!

Skorża, szkoda mi słów na Ciebie.

Przepraszam za mocne słowa, ale jestem nabuzowany. Najpierw majówkę zjebali, a teraz to. 7 meczy bez zwycięstwa...

Wybaczam mocne słowa, niemniej nie mogę przejść wobec nich obojętnie.
Grzechoo

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 04.05.2012 o godz. 00:09

[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2012 23:56    #84
Wiślacy powstańcie po porażce z Górnikiem i pokaże Wrocławianom gdzie ich miejsce, Lechici z Gdańska nie osiadajcie na laurach po wygranej z Ległą i urwijcie chociaż punkt Niebieskim, gdyż na 15. majstra nie zasłużyli sobie jeszcze teraz, a ty Lechu rozłóż Żydzew i udowodnij wszystkim, że pomimo przeszkody w postaci spóźnionego wywalenia debila zwanego Bakero możecie odnieść sukces podobny do tego sprzed 2 lat. :)

P.S. Nie miałem na uwadze obrażania kibiców ze stadionu Ludwika Sobolewskiego :)

Ostrzeżenie za "Żydzew" i "debila Bakero"
Grzechoo

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 04.05.2012 o godz. 00:13

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 00:11    #85
[quote="WariatCFC"]Petrescu? Okuka? Ta banda jebanych pizd hańbiących Legię, po pierwszym treningu płakała by z bólu.[/quote]

O to chodzi. Z drugiej strony może udałoby się załatwić papier zabraniający piłkarzom, działaczom i trenerowi wykonywania zawodu ;)
"To tylko Internet k*rwa."

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 08:37    #86
Petrescu zwolnili gracze, którzy płakali że ciężki treningi. Kilka lat później ten sam Petrescu bodajże CLUJ wprowadził co CL, a tam kondycyjnie wyglądali bardzo dobrze. O Legii szkoda pisać, dostali gruby szmal za zawodników , a ściągali szrot który chce gdzieś dograć za niezłą pensję do emeryturki.
W ostatniej kolejce mecz przyjaźni czyli Wisła- Sląsk ( nie chce tutaj nic sugerować), Ruch u siebie gra z Lechią, która wykopała Legie póki co z podium.

W europejskich pucharach póki co zagrają: Śląsk , Ruch, Legia.
Z ligi spadły nie oszukujmy się dwie najsłabsze drużyny: ŁKS, Cracovia.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 08:38    #87
Są plusy tego "pięknego" sezonu, czerwony towarzysz, Mariusz Walter podał się do dymisji. Czekam jeszcze na Miklasa, błędowskiego, Skorżę, Jóźwiaka i Ostrowskiego. Czy to zapowiedź sprzedania Legii? Wcześniej wszystko dementowali, ale teraz to wygląda obiecująco. Oby!
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 10:01    #88
Więc marzenia się spełniają ? Jak dla mnie jest na razie pięknie, lecz martwię się o Śląsk.. Martwię, bo jestem kibicem Lecha i myślę, że Wisła może im popuścić.. No sory, ale wtedy to nazbyt sprawiedliwe by nie było :). Co do Skorży, to mam nadzieję, ze prezes Rutkowski nie zrobi błędu i nie zatrudni Skorżę za Rumaka, który moim zdaniem świetnie radzi sobie na tym stanowisku, mimo iż jest najmłodszym trenerem z tego co się orientuję. Następnym moim negatywnym odczuciem była reakcja "kibiców" na pożegnanie się z Ekstraklasą Łódzkiego Klubu Sportowego. K**a kto jak kto, ale ŁKS mimo wszystko w tej rundzie najgorzej nie grał, poza tym byli oni bez żadnych obozów, a "kibice" jeśli można tak ich nazwać powinni wyżywać się na władzach klubu, a nie piłkarzach, którzy tak jak mówili w studiu w C+ zaryzykowali reputacją przychodząc do tak nie oszukujmy się - słabego klubu. Noo i jeżeli jeszcze mogę to coś o Euro .. Euro - impreza masowa, piosenka na Euro - wiocha masowa.

 Krzychu80 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.01.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 10:35    #89
[quote="Falcon"]. Kilka lat później ten sam Petrescu bodajże CLUJ wprowadził co CL, a tam kondycyjnie wyglądali bardzo dobrze.[/quote]

Petrescu do Ligi Mistrzów wprowadził Unireę Urziceni. Mam nadzieję, że Wisła zremisuje ze Śląskiem, Ruch zremisuję z Lechią, a Lech wygra z Widzewem. Ten scenariusz jest jednak mało realny, ponieważ Wisła przegra ze Śląskiem, czego na pewno będą chcieli kibice Wisły tylko po to, żeby Śląsk został mistrzem.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 12:58    #90
[quote="Krzychu80"][quote="Falcon"]. Kilka lat później ten sam Petrescu bodajże CLUJ wprowadził co CL, a tam kondycyjnie wyglądali bardzo dobrze.[/quote]

Petrescu do Ligi Mistrzów wprowadził Unireę Urziceni. Mam nadzieję, że Wisła zremisuje ze Śląskiem, Ruch zremisuję z Lechią, a Lech wygra z Widzewem. Ten scenariusz jest jednak mało realny, ponieważ Wisła przegra ze Śląskiem, czego na pewno będą chcieli kibice Wisły tylko po to, żeby Śląsk został mistrzem.[/quote]

A ja mam nadzieję, że Śląsk przegra, Ruch przegra, Lech przegra, a Legia wygra.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.