Strona

Ekstraklasa

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2012 18:40    #71
[quote="Jadranko"]Fuzja Cracovii z Termalicą była by dla futbolu czymś złym. Przecież klub z Niecieczy jest przykładem na to, jak mały klub z prawie samymi Polakami w składzie dzieli i rządzi w pierwszej lidze. Mimo niewielkich funduszy, mimo małego stadionu, mimo niewielkiej miejscowości w której grają potrafią pokonać bogatsze i bardziej ograne zespoły. [/quote]
Prędzej czy później będzie jakaś fuzja. Zaplecze kibicowskie i związane z tym zyski z pamiątek i ogólnie dnia meczowego to pokaźne zastrzyki gotówki dla każdego klubu. Z samych pieniędzy od Canalu+ wyżyć się nie da.
meglio fascista che frocio

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2012 21:12    #72
[quote="Jadranko"]Fuzja Cracovii z Termalicą była by dla futbolu czymś złym. Przecież klub z Niecieczy jest przykładem na to, jak mały klub z prawie samymi Polakami w składzie dzieli i rządzi w pierwszej lidze. Mimo niewielkich funduszy, mimo małego stadionu, mimo niewielkiej miejscowości w której grają potrafią pokonać bogatsze i bardziej ograne zespoły.
[/quote]

Nie powiedziałbym, że Termalica ma takie niewielkie fundusze...

 Jadranko Ekspert

Postów: 256
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.07.2009
Skąd: Suwałki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2012 00:06    #73
[quote="kondi192"][quote="Jadranko"]Fuzja Cracovii z Termalicą była by dla futbolu czymś złym. Przecież klub z Niecieczy jest przykładem na to, jak mały klub z prawie samymi Polakami w składzie dzieli i rządzi w pierwszej lidze. Mimo niewielkich funduszy, mimo małego stadionu, mimo niewielkiej miejscowości w której grają potrafią pokonać bogatsze i bardziej ograne zespoły.
[/quote]

Nie powiedziałbym, że Termalica ma takie niewielkie fundusze...[/quote]

Kajam się :)

Miałem na myśli to, że Termalica nie ma jakiegoś super stadionu, nie ma jakiś znanych nazwisk (najbardziej znane nazwisko to Radolsky) a mimo to potrafi utrzeć nosa takim potentatom jak chociażby Pogoń Szczecin. A jeżeli przyjdzie awans (na co po cichu liczę :)) to i sponsor uruchomi swoje fundusze i będą jakieś ciekawe transfery.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2012 09:55    #74
Wojciechowski kupuje Lechię, a Filipiak licencje KSP. Ja pierdole, absurd goni absurd.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.05.2012 o godz. 09:55

[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2012 10:31    #75
[quote="WariatCFC"]Wojciechowski kupuje Lechię, a Filipiak licencje KSP. Ja pierdole, absurd goni absurd.[/quote]

To Wojciechowski nie kupuje AZS w siatkę ? Bo takie mnie doszły słuchy ;). Jak dla mnie Wojciechowski to nie biznesmen, a facet, który chce się pokazać w tv, gazetach itd.. Wydaje mi się, że jemu już nawet na mistrzostwie nie zależy, a na tym by być gwiazdą. Gdyby chciał zdobyć majstra z kimś mógłby kupić Zieloną Górę w żużlu, Skre/Resovie w siatkówkę, Prokom w kosza, ale nie on woli się pokazać ... A odbiegając od tematu nic tak nie wkurza kibica Lecha jak mówienie, że jest to Amica... Amica gra sobie w okręgówce, a to że większość piłkarzy przeszła do Lecha to inna bajka..

 lukist Partyzant

Postów: 115
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2007
Skąd: TP
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2012 14:57    #76
A ja powiem tak Mistrz mistrz Kolejorz !
Na co liczę po cichu :P

 Sh0cKeR Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2012 20:21    #77
No i Legia ma jeszcze szansę na mistrzostwo, ale tylko matematycznie. Jeżeli kolejnego meczu nie wygra Śląsk, Ruch czy Lech a Legia wygra to zdobędzie majstra (w co wątpie). Jednak jeżeli Śląsk przynajmniej zremisuje to Legia nie ma szans na mistrzostwo. Miało być tak pięknie dla Legii a skończyć się może jeszcze gorzej niż przed sezonem...
.

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2012 20:29    #78
To co zrobiła Legia woła o pomstę do nieba. Gdybym był właścicielem tego klubu, to zrobiłbym bym wszystko żeby im doje**ć. Zablokowałbym wszystkie premie, zatrudnił trenera zamordystę, który zajechałby ich na treningach, wszystko żeby stracili ochotę do życia. Przecież to trzeba być kompletnym zje**m genetycznym żeby spier**lić tak dobrą sytuację w jakiej był ten klub. Powinni ich karnie relegować dwie ligi niżej.
"To tylko Internet k*rwa."

 Sh0cKeR Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2012 20:39    #79
Serio, spodziewałem się że Legia zwycięży. A tymczasem co? Mistrzem może zostać ekipa który w tej rundzie wygrała tylko 4 razy! Chodzi tu oczywiście o Śląsk. Jak dla mnie to w eliminacjach Ligi Mistrzów mogą wystąpić tylko dwie ekipy które mogą jeszcze powalczyć o mistrzostwo - Lech i Legia. Ruch zdecydowanie za słaba kadra. A Śląsk? Tylko 4 razy w tej rundzie wygrał! Nic dodać, nic ująć. Choć jestem kibicem Wisły, mam nadzieję że zwycięży Lech Poznań.
.

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2012 20:46    #80
Sympatyzuję z Legią, ale chciałbym żeby tytuł zdobył Ruch. Liga i tak jest słaba, nikt nie awansuje do LM ani do LE. Porażka, zaorać i posypać solą.

Edit. Niby najłatwiej zwalić winę na trenera, ale od początku twierdziłem, że Skorża się do niczego nie nadaje. Z takimi piłkarzami i możliwościami, z tak ułożoną ligą itd. powinni już dawno zapewnić sobie spokojną przewagę. Skorża WON!!!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.05.2012 o godz. 20:49

"To tylko Internet k*rwa."

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.