Strona

Ekstraklasa

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2012 22:32    #61
[quote="orginal98"]Lech najwyżej co może ugrac to 2 miejsce. Legia zdobędzie podwójną koronę!![/quote]

Zobaczymy :). Mimo wszystko wierzę, że Kolejorz zdobędzie mistrza, ponieważ Legia zmiażdżyła w PP Ruch, o tyle dzisiaj gdyby nie Ljuboja i jego kapitalne wolne nie zdobyliby ani tego 1 pkt :). Ciekaw jestem Śląska w tym momencie z kolei ;p.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2012 22:42    #62
Kapitalny wolny. Nie wolne. Kapitalne, a raczej szczęśliwe to były parady Sandomierskiego, który był ciągle obijany przez legionistów. Jakby tak gdybać, to wygrać mogła i Jaga, i Legia.

Żegnamy Cracovię i ŁKS z ligi.

Wszyscy się śmieją z walki o mistrza, że to wyścig paralityków, to co powiedzieć o walce o awans w I lidze? Tam to dopiero są sensacje i dziwne rozstrzygnięcia. Polska piłka stała się rozgrywkami absurdu.

Ale mamy polskich "The Invicibles" Okocimski Brzesko na 28 meczów, żadnego nie przegrał.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 15:51    #63
Nie, nie chodziło mi już tylko o mecz, lecz Ljuboja potrafi nie raz ładnie uderzyć z tego stałego fragmentu :). Ciekaw jestem derbów Krakowa i liczę na Cracovie, jednak bardziej wolałbym by wygrała z Ruchem :). Co do pierwszej ligi to zawiodłem się na Arce :(. Chyba niestety przyjdzie im grać z Cracovią, lecz niestety już w I lidze..
Tak nie w temacie, ale nie chcę zaśmiecać forum więc czy tylko mi nie działa to, iż ma mnie 'pamiętać' ? Bo za każdym razem muszę się logować co jest irytujące trochę..

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.04.2012 o godz. 15:53

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 20:47    #64
Nie wierze, że Cracovia będzie grać za rok w I lidze. Filipiak już kombinuje, chcę kupić/złączyć Cracovię z Niecieczą. Albo po prostu Nieciecza nie dostanie licencji. I tak prawdopodobnie w razie awansu, będą występować albo w Krakowie, lub w Sosnowcu.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 21:31    #65
jasne mistrzu, ale nawet jeśli Nieciecza nie dostanie licencji to na tą chwilę w Ekstraklasie zostanie ŁKS. No niestety..
Chyba, że złączą w Cracovię, w tym wypadku Pasy się utrzymają :).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.04.2012 o godz. 21:31

 Jadranko Ekspert

Postów: 256
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.07.2009
Skąd: Suwałki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2012 09:04    #66
Fuzja Cracovii z Termalicą była by dla futbolu czymś złym. Przecież klub z Niecieczy jest przykładem na to, jak mały klub z prawie samymi Polakami w składzie dzieli i rządzi w pierwszej lidze. Mimo niewielkich funduszy, mimo małego stadionu, mimo niewielkiej miejscowości w której grają potrafią pokonać bogatsze i bardziej ograne zespoły.

A co do samej Cracovii, zespół ten boryka się z tymi samymi problemami już od kilku lat. Nie jest to pierwszy przypadek, że Pasy balansują na krawędzi utrzymania się a spadku. Problem jest już od dłuższego czasu. Po prostu wyrok co roku był odraczany, aż wreszcie został wykonany. Może taki spadek o klasę niżej podziała motywująco na piłkarzy z Krakowa i już za rok przywitamy ich z powrotem w Ekstraklasie.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2012 09:18    #67
[quote="Jadranko"]Fuzja Cracovii z Termalicą była by dla futbolu czymś złym. Przecież klub z Niecieczy jest przykładem na to, jak mały klub z prawie samymi Polakami w składzie dzieli i rządzi w pierwszej lidze. Mimo niewielkich funduszy, mimo małego stadionu, mimo niewielkiej miejscowości w której grają potrafią pokonać bogatsze i bardziej ograne zespoły.

[/quote]

Nieciecza ma potężnego sponsora, oraz 2 (chyba) co do wielkości budżet w 1.Lidze.

Pyskaty

Nie takie jaja już się działy, w razie awansu Pogoni do ekstraklasy, też mogą nie dostać Portowcy licencji. Stadion Pogoni jest katastrofalny, bo miasto nie chcę inwestować w sport.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2012 11:02    #68
TERMALICA PIERWSZA :O ? Damn, a w Fm'ie z tego co kojarzę zespół skazywany na porażkę :p.
Ale spójrzmy:
1. Nieciecza.
2. Szczecin.
3. Piast.
4. Bogdanka
5. Zawisza.
6. Stróże.
Zobaczmy, że do 2-giego zespołu dzieli szóstą drużynę 5 pkt.
Pogoń ma takich rywali jak:
Bogdankę (Wyjazd)
GieKse (Dom)
Zawisze (Wyjazd)
Płock (Dom)
Gdynie (Wyjazd)
Szczerze przyznam, że w ogóle nie śledzę wyników I ligi, ale biorąc pod uwagę tabele to wydaje mi się, że z Bogdanką przegrają, z Katowicami wygrają, później porażka z Zawiszą, zwycięstwo z Płockiem, by na koniec zremisować z Arką ew. Zwyciężyć).
Chociaż Gliwice też mają bardzo ciężki terminarz, bo również Zawisza, Bogdanka, GieKsa, Stróże i Dolcan Ząbki.
Najprostszy terminarz ma chyba Bogdanka, bo mocnych rywali będą gościć u siebie ( kolejno: Szczecin, Gliwice, Nieciecza), z łatwymi zaś jadą na wyjazd (Warta, Sandencja), ale zobaczymy no. Jeszcze raz podkreślę, że brałem pod uwagę tabelę :).
@Jadranko
No zobaczymy co z tą Cracovią, bo co racja to racja, że unikali oni spadku. Mam nadzieję, ze tak jak wspomniałeś podziała to motywująco :).

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2012 14:08    #69
[quote="Pyskaty"]jasne mistrzu, ale nawet jeśli Nieciecza nie dostanie licencji to na tą chwilę w Ekstraklasie zostanie ŁKS. No niestety..
Chyba, że złączą w Cracovię, w tym wypadku Pasy się utrzymają :).[/quote]
I tu się mylisz. Jeśli Nieciecza nie dostanie licencji, to ŁKS nie dostanie jej tym bardziej:)

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2012 18:00    #70
Wiesz co, to dobrze i źle. Bo z jednej strony cieszyłbym się gdyby Cracovia została, ale nie wiem czy byłoby to fair czyli, że drużyna która gra słabo i nie potrafi trafić w piłkę (chociażby mecz z Wisłą) nie nadaje się niestety na ekstraklasę..

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.