Strona

Załóż własną piłkarską stronę internetową

Piłkarskie strony

Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

Zwiń

mkanius Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

16.04.2008, 16:20 Pytanie

Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

gucioprawda Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

10.01.2015 22:13 #570

dZiX, a jak z antywirusem, netframework i directX? Dziwne to wszystko, bo ja np. mam fm-a włączonego 24h (na noc kompa nie wyłączam) i nie miałem crash dumpa od instalacji (czyli od prawie 2 tygodni).

dZiX Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

10.01.2015 22:57 #571

Wszystko aktualne, bo system nowy i po wszystkich aktualizacjach z Windows Update. Antywirus ESET (licencja płatna, ale to chyba bez znaczenia).
Ja wcześniej też nie miałem problemów z grą, ale po tym, jak padł mi dysk i zainstalowałem WIndows 7, to niestety nie jest dobrze :-)

gucioprawda Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

11.01.2015 00:57 #572

Też mam Windows 7, więc to nie system jest problemem. ESET, może tutaj? Do najlepszych nie należy. Ewentualnie jednak system, bo Windows Update nie używam, a czytałem na którymś portalu (niebezpiecznik?) że zatwierdzanie wszystkiego jak leci, to strzał z haubicy w kolano, bo nie wszystko na WU jest przydatne.
Czy jak dysk padł, to jest ryzyko, że uszkodził jakieś inne podzespoły?

dZiX Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

11.01.2015 07:51 #573

Raczej nie. Komputer był w serwisie i tylko to było do wymiany. ESET też miałem na Viście, więc chyba też nie on jest problemem.

Benek1908 Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

25.01.2015 08:58 #574

Z racji , że jeśli chodzi o tajniki systemów komputerowych jestem mega ciemny , mam do ludzi ogarniętych pytanko Mrugnięcie

Czy częste wychodzenie podczas gry do paska na pulpicie może być problemem z crash dumpem ?

Jeśli chodzi o spójność plików wszystko jest wporządku Mrugnięcie

Gallacher Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

25.01.2015 17:33 #575

Ja tak robię notorycznie - czyli minimalizuję grę i oglądam filmy itd a po czasie znowu i tak kilkanaście razy podczas grania, tak więc jest ryzyko wystąpienia błędu w postaci Crush Dumps ale zauważyłem że wyczyszczenie plików cache( lokalizacja jest tam gdzieś na dysku w grze ) pozwala utrzymać grę bez tego błędu przez jakiś czas i tak powinno się robić co jakiś czas.Ja od momentu instalacji gry po 10 dniach dopiero miałem crasha czyli wychodzi na to że tam się zapełnia bufor i wyskakuję błąd.Jeśli chodzi o lokalizację to pewnie znajdziesz tutaj na forum czyiś wpis gdzie znajduję się ten folder i się go usuwa i restartują Ci się ustawienia i musisz na nowo ustawić język,walutę itd. nie słucha się ludzi którzy twierdzą że to wina karty graficznej itd. bo to występuję na każdym systemie a ja posiadam nowego laptopa z Win 7 i błąd ten sam jak na XP także widocznie ta gra jest uczulona na tego typu zachowania no i nie graj zbyt długo bo po pewnym czasie też może wyskoczyć błąd.Co jakiś czas zapisuj i wyłączaj grę i na nowo uruchom bo to na pewno zmniejszy ryzyko tego problemu.

GLIWICE moim miastem ♥
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

fonsobol Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

01.02.2015 15:37 #576

Witam mam problem nie moge sciagnac z tej strony logopackow do fm 2007 caly czas napisane jest ze plik chwilowo niedostepny. Kiedys na luzie sciagalem a teraz nie moge ?

Janas88 Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
0

08.02.2015 10:50 #577

Siemanko. Mam taki problem. Przy próbie uruchomienia gry wyskakuje takie coś:

Błąd aplikacji

Napotkano poważny błąd i aplikacja zostanie zamknięta.Plik z informacjami o błędzie został utworzony w:C:/USER/MATEUSZ/DOCUMENTS/SPORTS INTERACTIVE/FOOTBALL MANAGER 2015/CRASH DUMPS/FM 2015 V15.1.3.572980 (2015.01.3010.50.42.dmp

PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGODNOŚCI I ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ SPOŁECZNOŚCI POD ADRESEM http://community.sigames.com w celu uzyskania dalszego wsparcia.

Odpowiadając na pytanie które się pojawią:
1) tak mam orginała
2) tak usuwałem folder crash dumps

kvj Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

10.02.2015 14:57 #578

Też chciałem dziś odpalić FMa po ok 2 miesiącach (wcześniej normalnie działał) i wywala crash dumpsa takiego samego jak koledze wyżej.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.02.2015 o godz. 14:58

Jeziorak Iława!

Strona

Załóż własną piłkarską stronę internetową

Piłkarskie strony

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

REKLAMA

Reklama

.