Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008, 16:20    Pytanie
Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2015 22:13    #570
dZiX, a jak z antywirusem, netframework i directX? Dziwne to wszystko, bo ja np. mam fm-a włączonego 24h (na noc kompa nie wyłączam) i nie miałem crash dumpa od instalacji (czyli od prawie 2 tygodni).

 dZiX Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2015 22:57    #571
Wszystko aktualne, bo system nowy i po wszystkich aktualizacjach z Windows Update. Antywirus ESET (licencja płatna, ale to chyba bez znaczenia).
Ja wcześniej też nie miałem problemów z grą, ale po tym, jak padł mi dysk i zainstalowałem WIndows 7, to niestety nie jest dobrze :-)

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2015 00:57    #572
Też mam Windows 7, więc to nie system jest problemem. ESET, może tutaj? Do najlepszych nie należy. Ewentualnie jednak system, bo Windows Update nie używam, a czytałem na którymś portalu (niebezpiecznik?) że zatwierdzanie wszystkiego jak leci, to strzał z haubicy w kolano, bo nie wszystko na WU jest przydatne.
Czy jak dysk padł, to jest ryzyko, że uszkodził jakieś inne podzespoły?

 dZiX Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2015 07:51    #573
Raczej nie. Komputer był w serwisie i tylko to było do wymiany. ESET też miałem na Viście, więc chyba też nie on jest problemem.

 Benek1908 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2012
Skąd: Dębica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2015 08:58    #574
Z racji , że jeśli chodzi o tajniki systemów komputerowych jestem mega ciemny , mam do ludzi ogarniętych pytanko ;)

Czy częste wychodzenie podczas gry do paska na pulpicie może być problemem z crash dumpem ?

Jeśli chodzi o spójność plików wszystko jest wporządku ;)

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2015 17:33    #575
Ja tak robię notorycznie - czyli minimalizuję grę i oglądam filmy itd a po czasie znowu i tak kilkanaście razy podczas grania, tak więc jest ryzyko wystąpienia błędu w postaci Crush Dumps ale zauważyłem że wyczyszczenie plików cache( lokalizacja jest tam gdzieś na dysku w grze ) pozwala utrzymać grę bez tego błędu przez jakiś czas i tak powinno się robić co jakiś czas.Ja od momentu instalacji gry po 10 dniach dopiero miałem crasha czyli wychodzi na to że tam się zapełnia bufor i wyskakuję błąd.Jeśli chodzi o lokalizację to pewnie znajdziesz tutaj na forum czyiś wpis gdzie znajduję się ten folder i się go usuwa i restartują Ci się ustawienia i musisz na nowo ustawić język,walutę itd. nie słucha się ludzi którzy twierdzą że to wina karty graficznej itd. bo to występuję na każdym systemie a ja posiadam nowego laptopa z Win 7 i błąd ten sam jak na XP także widocznie ta gra jest uczulona na tego typu zachowania no i nie graj zbyt długo bo po pewnym czasie też może wyskoczyć błąd.Co jakiś czas zapisuj i wyłączaj grę i na nowo uruchom bo to na pewno zmniejszy ryzyko tego problemu.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 fonsobol Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2014
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2015 15:37    #576
Witam mam problem nie moge sciagnac z tej strony logopackow do fm 2007 caly czas napisane jest ze plik chwilowo niedostepny. Kiedys na luzie sciagalem a teraz nie moge ?

 Janas88 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.02.2015 10:50    #577
Siemanko. Mam taki problem. Przy próbie uruchomienia gry wyskakuje takie coś:

Błąd aplikacji

Napotkano poważny błąd i aplikacja zostanie zamknięta.Plik z informacjami o błędzie został utworzony w:C:/USER/MATEUSZ/DOCUMENTS/SPORTS INTERACTIVE/FOOTBALL MANAGER 2015/CRASH DUMPS/FM 2015 V15.1.3.572980 (2015.01.3010.50.42.dmp

PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGODNOŚCI I ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ SPOŁECZNOŚCI POD ADRESEM http://community.sigames.com w celu uzyskania dalszego wsparcia.

Odpowiadając na pytanie które się pojawią:
1) tak mam orginała
2) tak usuwałem folder crash dumps

 kvj Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2011
Skąd: Iława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.02.2015 14:57    #578
Też chciałem dziś odpalić FMa po ok 2 miesiącach (wcześniej normalnie działał) i wywala crash dumpsa takiego samego jak koledze wyżej.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.02.2015 o godz. 14:58

Jeziorak Iława!

 rafik144 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2006
Skąd: Sierpc
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2015 22:28    #579
Panowie od paru dni mam problem z crash dump. Wszystko do tej pory było ok. Tak mam oryginalna grę od zawsze, kupuje co roku jestem wielkim fanem FM. Ale to co mi się przytrafiło teraz jest pierwszy raz.walczę z tym 3 dni i nic. Wyczyścilem cache, odinstalowalem grę, przeczyscilem kompa, zrobiłem wszystkie myki z angielskich forum i polskich. Wywala mnie i pisze ze napotkano poważny błąd. Nawet 3 dni w grze nie przeklikam i juz. Dajcie znać jakiś pomysł czy coś bo nie idzie grać. Kompa mam ok, jest nowy. Dodam że gra śmiała do tej pory normalnie.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 17.07.2015 o godz. 22:30

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.