Strona

Załóż własną piłkarską stronę internetową

Piłkarskie strony

Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

Zwiń

mkanius Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

16.04.2008, 16:20 Pytanie

Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

geforcPL Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

02.02.2016 23:00 #590

Panowie, to normalka że czasami podczas "alt tabowania gry" gra się wiesza i tylko pomaga wylączenie procesu fm.exe ??

Strona

Załóż własną piłkarską stronę internetową

Piłkarskie strony

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

REKLAMA

VfL Osnabruck w FM 2014 (sezon 2020/2021)

zachi

Adolf H. i jego monachijska maszyna gorszego sortu polegli w konfrontacji z niemalże bezbłędnie grającą ekipą gospodarzy. Zespół VfL Osnabruck po oddaniu 34. strzałów ostrzegawczych odpowiedział ogniem.

US Orléans w FM 2016 (sezon 2022/2023)

Pucek

[SKANDALICZNA PROWOKACJA POLSKIEGO MENEDŻERA]
FFF zapowiada wysoką karę

Pucek

Pomnik Joanny d'Arc w Orleanie

zachi

Cluj bombki strzelił i nie będzie blitzkriegu w najbliższym meczu Osnabruck-1860 Monachium. Adolf nie potrafi powiększyć spokoju.

zachi

21. kolejka Bundesligi - wynik mógł być różny, lecz wyszło jednak na nasze. I dobrze. Oklaski!

FM Revolution w FM 2016 (sezon 2015/2016)

SuperZiemniak

Po co mieć 62% posiadania piłki? A no po to, żeby móc przej.... po zmarnowaniu przez nesete 3 sytuacji i straceniu gola na początku meczu, w sytuacji, gdy Kuświk wślizgiem wybija piłkę spod nóg Rema, a ta wpada do siatki. Rzucam to #$#&*@# FM w kąt. Na dzisiaj dosyć!

Pucek

Odejście z klubu jest jak zostawienie kobiety. Kiedy nie ma się już nic do powiedzenia, odchodzi się.
Eric Cantona

FM Revolution w FM 2016 (sezon 2015/2016)

SuperZiemniak

W końcu strzeliliśmy gola (zmiana taktyki w przerwie), ale nadal nie wygraliśmy meczu. Chyba czas na tzw. puckowy przełącznik i zmiana taktyki na stałe. 5 remisów na 5 ostatnich meczów u siebie to żart FM.

Pucek

[DEBIUT PRETEKSTEM DO PRZEPROWADZKI]
Sprawa omówiona w poprzedniej depeszy. Geniusz.

Francja w FM 2016 (sezon 2022)

Pucek

[MECZ Z CHILE i WYCZYN RAMOSA]
Towarzyski jak towarzyski - trochę męczarnie, ale najciekawiej było od 62. minuty, bo wtedy na boisko wszedł Thierry Ramos (wychowanek Orleans). Już w 66. minucie sprokurował rzut karny dla Chile, ale żeby tego było mało złapał czerwoną kartkę za ten faul. Zaś po meczu oświadczył mi, że skoro selekcjoner, czyli ja dałem mu zadebiutować w kadrze, to musi opuścić Orleans, czyli także poniekąd mnie, aby się rozwijać.

Reklama

.