co byśmy chcieli w FM 2012?

 ittam8 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2010
Skąd: lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.02.2011, 11:05    Pytanie
Jakie macie propozycje nowości/zmian/udogodnień w kolejnej odsłonie FM'a?

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2011 20:35    #10
A ja bym chciał, żeby nikt nie zakładał typowo forumowych tematów, tym bardziej, że są do tego miejsca adekwatniejsze. Bo to że tutaj każdy sobie napisze co by chciał nic nie da, jeśli nie dostanie szansy dojścia do osób mających w jakimś tam stopniu wpływ na wygląd FM-a 2012. :)
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 ittam8 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2010
Skąd: lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2011 11:00    #11
moje propozycje:
- możliwość "roztycia" się piłkarza ;) np. jak było w przypadku ronaldo.
- różnego rodzaju sukcesy / problemy w rodzinie. zmotywowany zawodnik np. po narodzinach dziecka jest bardziej zdeterminowany i ambitny, po prostu gra lepiej. z kolei zawodnik któremu nie idzie w życiu osobistym zostaje w ogonie drużyny, wywołuje konflikty itd.
- zauważyłem też że np. zawodnicy z Afryki, przechodzą testy medyczne przy transferze nawet jeżeli są na zgrupowaniu kadry swojego państwa w Pucharze Narodów Afryki, to samo dotyczy zawodników z Azji itd. a tak chyba nie powinno być ?

na razie tyle propozycji ;)

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2011 18:55    #12
Z tą mobilizacją na gruncie prywatnym niezła sprawa. Chociaż jestem ciekaw, jak na to zareagują prawdziwi piłkarze, gdy jakiś FM zacznie im losować problemy w domu albo dorobi extra 5 bachorów :D
A co do Ronaldo - on był i jest chory na tarczycę, także nie pisz, że się z własnej woli roztył. Chociaż choroby aktywowane po pewnym wieku jako kontuzje różnej maści - why not ?
Może bez AIDS, białaczki czy tego typu kwiatków, ale sądze że mogłoby być miejsce na choroby ukryte i znajdowane dopiero po specjalistycznych badaniach - vide anemia sierpowata u Lassany Diarry czy właśnie ta felerna tarczyca u Ronaldo. Do tego wypadki samochodowe, częstsze problemy osobiste i nieco większe lenistwo (piłkarze ZAWSZE wracają z urlopów po miechu). Plus ekstra jak zawodnik podpisuje kontrakt albo negocjuje to może się to odbić na jego dyspozycji mentalnej, gdyż zamiast myśleć o grze duma o nowym klubie. Tak samo te testy albo osobiste podpisy pod kontraktami - na to też do cholery piłkarz musi pojechać. I jeszcze powinny być od czasu do czasu wypadki losowe ELIMINUJĄCE zawodnika z reszty jego sportowej kariery - ciężki wypadek, choroba genetyczna, śmierć (tfu, tfu), katastrofy.

 ronaldek1 Młody aktywista

Postów: 532
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2011 19:16    #13
@up


Ale Adriano jest gruby więc możliwe te roztycia.
http://www.cmrev(...)927.html

Mile widziana pomoc

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2011 23:21    #14
A mi by się marzyło:
-większy wpływ na rozbudowę stadionu- animacja stadionu, wybór ulepszeń
- zmiana ligi niegrywalnej na grywalną
- wprowadzenie życia poza stadionowego managera

jeszcze kilka pomniejszych- ale będzie tak, że SI przygotuje jedną dużą nowość a resztę odświeży :-(

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2011 00:06    #15
Ja bym chciał aby stadiony były lepiej odwzorowane i aby w edytorze dało utworzyć się nowe państwo.
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2011 00:08    #16
[quote=marco321dg]według mnie w fm 2012 powinno być utworzenie własnej drużyny[/quote]

W FM-ie 11 możesz utworzyć swoją drużynę. Włączasz edytor-nic prostszego
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 samir92 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 769
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2011 13:33    #17
[quote=buczek93]Z tą mobilizacją na gruncie prywatnym niezła sprawa. Chociaż jestem ciekaw, jak na to zareagują prawdziwi piłkarze, gdy jakiś FM zacznie im losować problemy w domu albo dorobi extra 5 bachorów :D
A co do Ronaldo - on był i jest chory na tarczycę, także nie pisz, że się z własnej woli roztył. Chociaż choroby aktywowane po pewnym wieku jako kontuzje różnej maści - why not ?
Może bez AIDS, białaczki czy tego typu kwiatków, ale sądze że mogłoby być miejsce na choroby ukryte i znajdowane dopiero po specjalistycznych badaniach - vide anemia sierpowata u Lassany Diarry czy właśnie ta felerna tarczyca u Ronaldo. Do tego wypadki samochodowe, częstsze problemy osobiste i nieco większe lenistwo (piłkarze ZAWSZE wracają z urlopów po miechu). Plus ekstra jak zawodnik podpisuje kontrakt albo negocjuje to może się to odbić na jego dyspozycji mentalnej, gdyż zamiast myśleć o grze duma o nowym klubie. Tak samo te testy albo osobiste podpisy pod kontraktami - na to też do cholery piłkarz musi pojechać. I jeszcze powinny być od czasu do czasu wypadki losowe ELIMINUJĄCE zawodnika z reszty jego sportowej kariery - ciężki wypadek, choroba genetyczna, śmierć (tfu, tfu), katastrofy.[/quote]

wyobraź sobie taką sytuację: prowadzisz Barcę i nagle dostajesz wiadomość, że Messi zginął w wypadku samochodowym. Albo jesteś managerem jakiegoś słabszego klubu i po wielu próbach sprowadziłeś gracza, który wprowadził nową jakość do Twojego zespołu, zapewnił sukcesu. I jemu też się "coś" przytrafia. Naprawdę tak fajnie, bo pełen realizm? Bo ja bym chyba porzucił na jakis czas FM, gdyby mnie coś takiego spotkało. Nie szukajmy full realizmu, skoro to jest i zawsze będzie gra komputerowa.

Od siebie, to bym chciał wyznaczanie wykonawców stałych fragmentów gry z poziomu meczu. Tzn. manager na bieżąco decyduje kto ma podejść do wolnego, karnego itd. Proste, a fajne rozwiąznie.
Darkness... for me is where I shine

 kibic_wierny Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2011
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2011 15:24    #18
Od siebie, to bym chciał wyznaczanie wykonawców stałych fragmentów gry z poziomu meczu. Tzn. manager na bieżąco decyduje kto ma podejść do wolnego, karnego itd. Proste, a fajne rozwiąznie.[/quote2]
Bardzo fajna sprawa!
Ja bym chcial zeby byla mozliwosc wydania polecenia/zalecenia wchodzacemu zawodnikowi; np. w 70 minucie wprowadzam zawodnika i mowie mu zeby przytrzymal pilke bo prowadzimy albo ze licze na jego szybkie akcje skrzydlami.
Cos takiego by mi sie przydalo;)

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2011 18:27    #19
[quote=samir92]Mnie by się marzyło (choć wiem, że to raczej nierealne) wykrzykiwanie poleceń z ławki do konkretnego gracza, np. \"Idź sam\" albo \"Podaj do...\" bądź \"Strzelaj\", itp. Ale jak mówię to tylko raczej takie niespełnione marzenia...:D
[/quote]
Jakby coś takiego wprowadzili to bezwartościowe staną się atrybuty jak decyzje, przewidywanie itp

[quote=slawektepsa]Witam ,mnie najbardziej odpowiadała by opcja pokazywania w tabelach ligowych kto w danym sezonie jest beniaminkiem ,spadkowiczem z ligi wyższej i mistrzem.Mam zawsze sporo lig i nieraz analizuję sobie na piechotę jak te drużyny sobie radzą takie małe a mnie by ucieszyło pozdrawiam społeczność.[/quote]
Jestem za! Mała rzecz a cieszy ;)

[quote=kibic_wierny]Ja bym chcial zeby byla mozliwosc wydania polecenia/zalecenia wchodzacemu zawodnikowi; np. w 70 minucie wprowadzam zawodnika i mowie mu zeby przytrzymal pilke bo prowadzimy albo ze licze na jego szybkie akcje skrzydlami.
Cos takiego by mi sie przydalo;)
[/quote]
Przecież można to ustawić w poleceniach indywidualnych.

Dziwi mnie to, że nie ma żółtych kartek za grę na czas. Są za niesportowe zagrania, wymuszanie karnego a takie popularne 'zagranie' nie jest w ogóle karane.
meglio fascista che frocio

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.