co byśmy chcieli w FM 2012?

 ittam8 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2010
Skąd: lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.02.2011, 11:05    Pytanie
Jakie macie propozycje nowości/zmian/udogodnień w kolejnej odsłonie FM'a?

 bitoni Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2011 13:39    #40
a co robi scout ??? szuka piłkarzy

 Adrim Młody aktywista

Postów: 145
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2007
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2011 14:07    #41
No to przecież teraz też możesz sobie być scoutem. Szukasz sobie piłkarzy do klubu własnego. A samo bycie tylko scoutem? Znudziło by Ci się po max pół sezonu.

 ittam8 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2010
Skąd: lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.05.2011 09:17    #42
co byście powiedzieli na możliwość zorganizowania meczu pożegnalnego zawodnika. wyobraźmy sobie.. koniec sezonu 2019/2020, rooney ogłasza zakończenie kariery a my organizujemy mecz pożegnalny np z realem, który nie tylko byłby miłym elementem zakończenia kariery zawodnika który spędził całą karierę w jednym klubie, ale też zastrzyk gotówki dla klubu.
kolejna opcja którą można usprawnić dotyczy transferów, a konkretniej chodzi mi o możliwość takiej interakcji z zawodnikiem aby można go było namówić do gry w naszym klubie. obecnie gram Man Utd, sezon 2013/14 i próbuje sciągnąć messiego. za każdym rozmawiamy o tym z mediami, wyrażamy swoje zainteresowanie, podziw dla klasy zawodnika i..i tyle. myślę że możliwość bezpośredniej rozmowy z piłkarzem w takiej sytuacji mogłaby wpłynąć na jego decyzję bo przecież nie ma rzeczy niemożliwych...;)

 PDrasta Młody aktywista

Postów: 335
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Ostróda/Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2011 18:56    #43
Jedna sprawa, która jest do poprawki to zachowanie zawodników i SĘDZIÓW po dostaniu czerwonej kartki..

w meczu z Jagiellonią(mam 8 meczów z rzędu wygranych w lidze) Abdou Traore(pom) dostał czerwoną kartkę w 1 minucie. Jaga strzeliła na 1:0 przed przerwą(uderzenie z ok. 30 metrów), daje rozmowe motywacyjną, jest wyrównanie Titiego, po tym wrzutka z 35 metrów i gol dla Jagielloni, po kilku minutach wyrównuję i jest 2:2, zadowolony już z prawdopodobnego remisu przy czerwonej kartce w 1 minucie co się okazuje? dostaje bramke znów z 30 metrów na 2:3..to odnośnie zawodników, jeżeli chodzi o sędziów - zauważyłem, że arbitrzy starają się troszke sędziować dla gospodarzy( realnie), nie chodzi mi tutaj o takie wielkie przewinienia, ale niechętnie ogólnie dają czerwoną kartkę od razu. Tutaj jako gospodarz, moj zawodnik dostał czerwoną kartkę, a nie był to taktyczny faul, normalny, żółta jak najbardziej, ale nie czerwona, do tego w pierwszej minucie.. szanse na moje zwycięstwo dramatycznie spadły...co o tym sadzicie?

http://zapod(...)png.html - goście bez czerwonej..

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.06.2011 o godz. 18:58

Jednych to razi, a innych zachwyca
miasto Ostróda to Mazur stolica!

 ittam8 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2010
Skąd: lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2011 13:32    #44
co do sędziowania dla gospodarzy zgadza się. muszę przyznać że mi ww. opisana sytuacja przez PDrasta nie przytrafiła się, ale u mnie z kolei nagminne jest przedłużanie meczu w nieskończoność. mecz man utd 1-0 arsenal, końcówka meczu i info że mecz przedłużony o 3 min. skończyło się wynikiem 1-2 a mecz trwał do 97 min, a zawodnicy kompletnie nie reagowali na polecenia. w większym lub mniejszym stopniu sędziowie prawie zawsze pomagają przeciwnikowi

 jacekzielinski Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2011 00:54    #45
Chciałbym przede wszystkim by każdy gracz miał możliwość jak najlepszego spersonalizowania gry.

Ponieważ gra nazywa się "manager" a nie "trener" chciałbym mieć możliwość negocjacji kontraktów sponsorskich (koszulki, bandy). Swoją przygodę z wirtualnymi managerami zaczynałem na USM'98 (Ultimate Soccer Manager), który dawał możliwość decydowania o zabudowie wokół stadionu i co za tym idzie lepszej kontoli nad finansami klubu.

Byłoby fajne wprowadzenie meczów gwiazd, charytatywnych, pożegnalnych.

Bardziej ludzkich zachowań w trybie 3D.

Poprawienie konferencji prasowych (nudne to jak cholera - 5 odpowiedzi na krzyż, a jak się wyśle asystenta to czasem naobiecuje komuś podpisanie kontraktu czy tym podobne)

Kreator rzutów wolnych!!

Obozy kondycyjne.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2011 08:22    #46
Dwie drobne rzeczy, a było by mi miło:
- ograniczenie CA regenów (co do wieku). Zawodnik 15 letni - CA 130, PA - 200. Determinacja, pracowitość, ambicja - same 20. Brak kontuzji. W wieku 19 lat jest w stanie osiągnąć maksimum,
- zawsze chcę mi się śmiać, jak widzę czternastoletniego zawodnika, który robi kołyskę po strzeleniu gola. :)

 PAWLO1996 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2010
Skąd: Sierzchowy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2011 09:13    #47
1. Żeby podczas gry na własnym stadionie podnosiły się niektóre atrybuty psychiczne tj. determinacja i waleczność.

2. Czasem głupie zachowania piłkarzy, typu kopniak z karata w kibica jak to uczynił Cantona.

3. a także bójki kibiców po meczach derbowych i kary meczy bez kibiców dla klubów.

 jaruone Młody aktywista

Postów: 336
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.05.2007
Skąd: Brudne Południe :)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2011 12:05    #48
1. Większa możliwość interakcji z zawodnikiem / klubem - można by ciekawiej negocjować kontrakty np. obiecać gościowi "u mnie w Southampton będziesz regularnie grał, a w takim ManU pójdziesz na wypożyczenie albo będziesz zatrudniony po to by Tomek Kuszczak miał z kim na lawie gadać ;) "

2. Większe możliwości budowania "potęgi" - chciałbym aby drużyna której dobrze idzie mogła zyskać dodatkowe środki od sponsorów, dostawałaby lepsze oferty sponsorskie, rosło by jej szybciej grono kibiców - jasne, jest to i teraz ale często losowo. Grając słabszym klubem w mieście o dużym potencjale kibicowskim - mój wzór to Lipsk i Sachsen Leipzig - grając nimi należę do najbiedniejszych klubów, a wyniki są rewelacyjne. W rzeczywistości kilku lokalnych sponsorów już by się znalazło, żeby "ściepić się" na pensje dla lepszych grajków ;)

3. Większy i uproszczony wpływ na zachowanie piłkarzy - tak żeby nie trzeba stosować prze-kosmicznych kombinacji w stylu "swoboda na 0, strzały 0" po to by mój nierozgarnięty skrzydłowy podawał do kolegi który wychodzi na 100 zamiast walić jak w rugby 3 m nad poprzeczką. A tak rozmowa - wskazanie błędów w ostatnim meczu które nas jako managera raziły i obietnica poprawy.

4. Polepszenie zachowania się piłkarzy oraz większy wpływ na nich. Ciekawe byłoby zrobienie tego jako "kreatora akcji" - coś jak stałe fragmenty gry, w trakcie których pokazujemy graczom co i w jakiej chwili mają robić - bo mnie niejednokrotnie krew zalewa jak napastnik cofa się (niby żeby nie spalić) i daje dobiec skrzydłowemu do linii, tylko że jak dośrodkowanie idzie to on dopiero wbiega (nie podążał równomiernie za akcją) i często gęsto nie nadąża. Albo majstersztyk - OŚP i NŚ stoją obok siebie i "trzymają się za ręce" zamiast rozrywać obronę przeciwnika rozbiegnięciem się ;) Kreator pozwoliłby nam na stworzenie "firmowych akcji" i dawałoby nam to sporą satysfakcję.

5. Optymalizacja pod nowy sprzęt - wydaje mi się, że FM słabo wykorzystuje moc kilku rdzeni oraz dużej ilości RAM. Przy moich 4 rdzeniach (Athlon X4 630) i 4 gb pamięci procka wykorzystuje w stresowych sytuacjach tak gdzieś z 15-20 % a ramu góra 2-2.5 GB.
O wykorzystaniu 64 bitów to nawet nie wspominam. Tu najwięcej liczę na programistów SI i swoją drogą ciekawi mnie czy Wam też gdzieś tyle procent mocy kompa wykorzystuje FM ??

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.07.2011 o godz. 12:17

 Mando`ad Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2012
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2012 11:51    #49
Dla mnie to mogli by dodać komentatora w czasie meczu , wizualizacja stadionu i decyzje co do jego rozbudowy konkretnej ( tak jak tu już ktoś wspominał ) i możliwość ( nie koniecznie w gestii trenera ) organizowanie imprez na stadionie koncerty itd ,dzięki temu klub zarabiałby część pieniędzy z tych imprez.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.