Strona

co byśmy chcieli w FM 2012?

 ittam8 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2010
Skąd: lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.02.2011, 11:05    Pytanie
Jakie macie propozycje nowości/zmian/udogodnień w kolejnej odsłonie FM'a?

 rafapietrzyk Partyzant

Postów: 92
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2011
Skąd: Carrigaline
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2012 12:40    #50
Nie zgadzam sie z Buczek93 po cholere jakieś wiadomości o ślubie, i tp! to nie fifa manager! gdzie ważniejsze zamiast samej gry jest to jaki kto ma samochód ile kochanek i tp! to ma byc symulacja managera!. A ja chciał bym aby w nowym fm wprowadzili większą swobodę przy grze reprezentacji. Możliwość wyjechań na zgrupowania na różne turnieje towarzyskie i tp.

 Buuum Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2011
Skąd: ruda sl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2012 20:29    #51
1. większa inteligencja zawodników i zarządu klubu.
2. ciekawsze wywiady z mediami i konferencje prasowe
3. "ostatnie 24h okna transferowego" (coś podobnego do tego z fify12)
4. ciekawsze kontakty z zawodnikami
5. rozmowy z agentem zawodnika jeszcze przed zgłoszeniem zainteresowania zawodnikiem.
6. "woda sodowa" czyli np. 1/100 talentów odbija woda sodowa która spowolni jego rozwoj lub zablokuje jeśli temu nie zaradzimy poprzez rozmowy itp.

FM13 powinien być całkowicie zmieniony pod względem sztucznej inteligencji. Moim zdaniem grafika i dźwięk to są zadania najmniej ważne.

 Brunhoso3115 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2012 23:00    #52
Po pierwsze i najważniejsze możliwość bycia asystentem. Możliwość grania meczy podczas nieobecności menedżera, prowadzenie klubu po jego zwolnieniu, porady typu jakiego gracza kupić jakie sami dostajemy w podpowiedziach współpracowników.
Po drugie: może to i drobna zmiana, ale strasznie mnie wkurza, gdy zawodnik domaga się gry w pierwszym składzie a ja nie mogę powiedzieć najbardziej naturalnego zdania: "Są lepsi od ciebie"

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2012 23:44    #53
Dobre by też było zostanie dyrektorem sportowym (np. Leonardo w PSG; jest prawą ręką Al Thaniego, to on zadecydował o zatrudnieniu Ancelottego, był kiedyś menago i pewnie znów kiedyś będzie), chodzi mi o to, by można było awansowywać z asystenta na menago potem na dyr. sport. i np. w drugą stronę dyrektor staje się menago. menago asystentem.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.