Strona

Błędy w grze.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2015 12:09    #101
Pomimo tego, że go zdjąłem, to i tak lekki uraz przekształcił się w ciężki. Natomiast w drugiej karierze miałem ciężką kontuzję, ale tam tego mi się nie chce szukać, bo co sezon praktycznie cały skład zmieniam - zaczynałem w najniższej lidze angielskiej.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 realma179 Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2011
Skąd: Dąbkowice Dolne
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2015 15:55    #102
U mnie grając drugi sezon Realem Madryt, w fazie grupowej Ligi Mistrzów uczestniczyło aż 5 zespołów z Ligi Angielskiej, mało tego wszystkie 5 dotarły do ćwierćfinału (United, City, Arsenal Liverpool i Spurs). Moim zdaniem to jakiś błąd w grze. Czy jednak się mylę i jest to możliwe ? Dodam tylko, że poprzednią edycję Ligi Mistrzów wygrał Bayern...

 herbu3 Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2015 17:17    #103
[quote="dawidm"]
A dlaczego nie pokażesz raportu meczowego z momentu w którym rzekomo Twój bramkarz odniósł kontuzje? Skoro mecz odbywał się w 3D nie powinno być z tym problemu.[/quote]

Ano nie pokaże, bo jak sam widziałeś kontuzja ta miała miejsce w 2018 roku, a aktualnie w grze mam rok 2027 i jego symulacja nie jest już dostępna.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.01.2015 o godz. 17:18

 dawidm Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2015 20:28    #104
[quote="herbu3"](...) kontuzja ta miała miejsce w 2018 roku, a aktualnie w grze mam rok 2027 (...)[/quote]
I nie dziwi Cię, że przez 9 sezonów nie było takiego drugiego przypadku? Uważasz, że to zbliżone do rzeczywistości?

 dawidm Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2015 20:47    #105
[quote="robal15"](...) tego mi się nie chce szukać(...)[/quote]
Czy ktoś byłby jednak tak uprzejmy i spróbował udowodnić, że bramkarz rezerwowy jest potrzebny na ławce, na wypadek kontuzji lub czerwonej kartki bramkarza z pierwszego składu (poza wspomnianym jednym wyjątkiem przekraczania pola karnego z piłką)?

Panowie! SI przyznało, że sytuacja taka występuje i zamierzają to poprawić w następnych wersjach gry, choć przyznają, że nie będzie to dla nich łatwe. Wy jednak nadal upieracie się, że nie ma takiego problemu?

 dawidm Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2015 23:29    #106
FM2012, Angielska Premiership, od 05.07.2011 do 01.01.2012
Statystyki bramkarzy przy włączonych raportach meczowych
lekka kontuzja: 0
ciężka kontuzja: 0
żółta kartka: 0
czerwona kartka: 0

Statystyki bramkarzy przy wyłączonych raportach meczowych
lekka kontuzja: 3
ciężka kontuzja: 10
żółta kartka: 10
czerwona kartka: 0

Teoria spiskowa jak nie wiem co... ;-)

 youngroscoe Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.01.2015 22:17    #107
Apropos błędów w grze, znalazłem dwa kolejne, mianowicie awansowałem zespołem z najniższego szczebla w Anglii do Premiership. Nie dostałem achievmenta 'angielski bohater'. A kolejny to fakt że będąc w Championship wygrałem capital one cup, co automatycznie skutkuje występami w pucharze uefa w następnym sezonie, ja zaś w nich nie występuje. Ma ktoś coś podobnego?

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2015 12:32    #108
[quote="dawidm"][quote="robal15"](...) tego mi się nie chce szukać(...)[/quote]
Czy ktoś byłby jednak tak uprzejmy i spróbował udowodnić, że bramkarz rezerwowy jest potrzebny na ławce, na wypadek kontuzji lub czerwonej kartki bramkarza z pierwszego składu (poza wspomnianym jednym wyjątkiem przekraczania pola karnego z piłką)?

Panowie! SI przyznało, że sytuacja taka występuje i zamierzają to poprawić w następnych wersjach gry, choć przyznają, że nie będzie to dla nich łatwe. Wy jednak nadal upieracie się, że nie ma takiego problemu?[/quote]

I w tym jest sedno... SI przyznaje, że jest błąd i być może upora się w następnych edycjach. To do kuźwy ile wersji trzeba czekać by cieszyć się grą z MINIMALISTYCZNĄ liczbą błędów? Wypieprzyć obecnych programistów pracujących w SI, wywalić cały kod gry i wszystko na nowo poukładać.
Po krótkim okresie zachwytów nad nową wersją przyszło rozczarowanie: tak dużo błędów z poprzedniej wersji nie zostało poprawionych zaś nowe ( tak oczekiwany scouting) okazują się mocno niedopracowane. Całe szczęście, że są sposoby by nie wydawać na tą grę 100 zlotych.

 Crasher001 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2015 11:33    #109
[quote="youngroscoe"]Apropos błędów w grze, znalazłem dwa kolejne, mianowicie awansowałem zespołem z najniższego szczebla w Anglii do Premiership. Nie dostałem achievmenta 'angielski bohater'. A kolejny to fakt że będąc w Championship wygrałem capital one cup, co automatycznie skutkuje występami w pucharze uefa w następnym sezonie, ja zaś w nich nie występuje. Ma ktoś coś podobnego?[/quote]

Wygranie pucharu Myszki Miki daje tyle co nic. Jakbyś wygrał F.A. Cup, czyli puchar Anglii a nie Ligi to byś miał zagwarantowany awans do LE.

 youngroscoe Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2015 12:15    #110
[quote="Crasher001"][quote="youngroscoe"]Apropos błędów w grze, znalazłem dwa kolejne, mianowicie awansowałem zespołem z najniższego szczebla w Anglii do Premiership. Nie dostałem achievmenta 'angielski bohater'. A kolejny to fakt że będąc w Championship wygrałem capital one cup, co automatycznie skutkuje występami w pucharze uefa w następnym sezonie, ja zaś w nich nie występuje. Ma ktoś coś podobnego?[/quote]

Wygranie pucharu Myszki Miki daje tyle co nic. Jakbyś wygrał F.A. Cup, czyli puchar Anglii a nie Ligi to byś miał zagwarantowany awans do LE.[/quote]

W zasadach jest wyraźnie napisane, że zwycięzca kwalifikuje się do Ligi Europy, również w zasadach na oficjalnej stronie Capital One Cup, więc nie masz racji.

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.