Strona

Błędy w grze.

 julekk Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.09.2007
Skąd: lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2015 13:01    #111
W Realu M. co rok są wybory na prezydenta klubu

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2015 23:12    #112
Tłumaczenie leży i kwiczy.
Dostaję info o meczu pożegnalnym Rzeźniczaka i kilka dni później Radovica. Pytam siebie "WTF?! Przecież nie kończą kariery." Przełączam na angielski język i co? To tylko zwykły Testimonial...mnie się takie tłumaczenie nie podoba.

 Rostel123 Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2014
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2015 10:00    #113
Siema miał ktoś może przypadek że grał w lidze Bundesliga i na kolejny sezon nie zrobił się terminarz ?

 Rostel123 Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2014
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2015 10:00    #114
Siema miał ktoś może przypadek że grał w lidze Bundesliga i na kolejny sezon nie zrobił się terminarz ?

 youngroscoe Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2015 11:36    #115
Też macie nieustające problemy z osiągnięciami steam? nie nabiło mi kilku z nich w dalszym ciągu, między innymi angielskiego bohatera

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2015 00:43    #116
[quote="gucioprawda"]Tłumaczenie leży i kwiczy.
Dostaję info o meczu pożegnalnym Rzeźniczaka i kilka dni później Radovica. Pytam siebie "WTF?! Przecież nie kończą kariery." Przełączam na angielski język i co? To tylko zwykły Testimonial...mnie się takie tłumaczenie nie podoba.[/quote]

Owszem, też miałem coś podobnego w meczu pożegnalnym. Chociaż bardziej uderza mnie w oczy, jak mam wypożyczonego zawodnika i w wiadomości w odbiorczej, jaka mi przychodzi pisze przykładowo "Zapata (obecnie US Sassuolo) gra na wypożyczeniu w US Sassuolo." A linijke wyżej, czy też niżej pisze już poprawnie, że jest wypożyczony z SSC Napoli.

Drugie tłumaczenie mnie poprostu rozwaliło na łopatki. Była konferencja prasowa przed meczem i zapytany o styl menadżera z którym miałem się mierzyć, odpowiedziałem negatywnie, że gra padakę czy inne drewno. A po kontynuacji, przychodzi mi wiadomość o nagłówku "Kowalski krytykuję Kowalskiego." Nazwisko oczywiście zmienione, ale wyszło ze jadę sam po sobie. Niby zabawne, ale jednak kole w oczy ;-)
Glory, Glory MAN UNITED !!

 czarnyafc Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2015 00:43    #117
Czy u was zawodnicy też tak wolno regenerują siły ? U mnie cały tydzien w sezonie przygotowawczym trenowali pan. nad pilka na średnim obciazeniu i uroslo im o max 5 %.

 cobson88 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2015 15:45    #118
WItam wszystkich. Gram Aston Villa i udało mi się w jednym sezonie zarówno wygrać Carling cup jak i zająć 6 miejsce w lidze, zarówno jedno jak i drugie premiuje awansem do Pucharu Euro a ja rozpoczynam nowy sezon a tu niespodzianka nie rozlosowano mojej drużyny.. Czy miał ktoś podobny problem? Wie ktoś o co może chodzić?

 youngroscoe Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2015 00:22    #119
Też to przerabiałem, wysłałem im save na ftp sigames i napisałem na forum ale bez odzewu..

 Buby POLAND Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2015 14:19    #120
Mam bardzo frustrujący błąd w grze. Gram 1,5 sezonu w FM 15 Polską Ligą. Po rzadnej rundzie moi zawodnicy nie mieli oficjalnych wakacji tylko ja musiałem im dać tydzień odpoczynku i potem znowu tydzień odpoczynku co dawał 2 tygodnie bez treningów. Zaczynam runde wiosenną 2 sezonu .. chciałbym zaplanować trening na najbliższe 3 tygodnie a tutaj w 3 tygodniu rozpoczynają się wakacje ?! ... a przecież mam grać jeszcze 3 miesiące rozgrywek.. Dochodzę do tego tygodnia gdzie są wakacje i są one przekładane o tydzień.

Ktoś miał taki błąd ?

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.