- Gadu-Gadu:
- Miasto:
Warszawa
- Skype:
- Płeć:
Mężczyzna
- Tlen:
- Ulubiona wersja gry: FM 2009
- Aktualnie prowadzony klub: Manchester United
- Ulubiona taktyka: 4-4-2 / 4-2-3-1
- Ulubiony zawodnik w grze:
- Ulubiona liga: Premier League
- Procesor:
- Pamięć operacyjna:
- Karta graficzna:
- System operacyjny: Windows XP
- Posiadane wersje CM/FM:
- Największe sukcesy w grze: Tarcza Wspólnoty - 09/10
- Muzyka:
- Kino:
- Radio i telewizja:
- Literatura:
- Dyscypliny sportowe:
- Ulubiony klub sportowy: Barcelona, Manchester United
- Ulubiony piłkarz:
- Ulubiony menedżer:
- Ulubione gry (poza Football Managerem):
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ