- Nick:
fabian
- Dołączył:
07.01.2010
- Imię i nazwisko:
- Strona domowa:
- Wiek:
- Gadu-Gadu:
11098658
- Miasto:
Garwolin
- Skype:
- Płeć:
Mężczyzna
- Tlen:
- Ulubiona wersja gry:
- Aktualnie prowadzony klub:
- Ulubiona taktyka:
- Ulubiony zawodnik w grze:
- Ulubiona liga:
- Procesor:
- Pamięć operacyjna: 2 GB. ^^
- Karta graficzna:
- System operacyjny: Windows 7
- Posiadane wersje CM/FM:
- Największe sukcesy w grze:
- Muzyka: Rock.
Hip Hop.
Rap.
- Kino:
- Radio i telewizja:
- Literatura:
- Dyscypliny sportowe: Piłka Nożna -
`Dla Was to tylko piłka a dla nas to sens życia !
eLO !
- Ulubiony klub sportowy: Manchester United , Everton, Wisła Kraków
- Ulubiony piłkarz: Wayne Rooney, Sergio Aguero, David Beckham
- Ulubiony menedżer: Sir Alex Ferguson , Jose Mourinho
- Ulubione gry (poza Football Managerem):
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ