- Nick:
Kamlaq
- Dołączył:
08.09.2007
- Imię i nazwisko:
Kamil
- Strona domowa:
- Wiek:
33
- Gadu-Gadu:
- Miasto:
Kraków
- Skype:
- Płeć:
Mężczyzna
- Tlen:
- Ulubiona wersja gry: FM Live
- Aktualnie prowadzony klub: Inter, Hull
- Ulubiona taktyka: 1-4-2-3-1, 1-4-1-2-2-1
- Ulubiony zawodnik w grze: Aguero
- Ulubiona liga: angielska, włoska
- Procesor: ujdzie ;)
- Pamięć operacyjna: 1gb
- Karta graficzna: Radeonik :)
- System operacyjny: Windows XP
- Posiadane wersje CM/FM: CM4, FM 2006, FM 2007, FM 2008, FM 2009
- Największe sukcesy w grze: Łohoho...
- Muzyka: Techno, Club, Rock
- Kino:
- Radio i telewizja:
- Literatura:
- Dyscypliny sportowe: Piłka Nożna
- Ulubiony klub sportowy: Wisła Kraków
- Ulubiony piłkarz: Gerrard, Xavi
- Ulubiony menedżer:
- Ulubione gry (poza Football Managerem): PES 2009, CoD Waw
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ