Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Bartek-kibic Partyzant

Postów: 77
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
Haha xDD Przynajmniej humor mi sie poprawił bo problem nadal jest nierozwiązany...

 bialy13 Młody aktywista

Postów: 313
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2007
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0

 bialy13 Młody aktywista

Postów: 313
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2007
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
10.07.2008 21:08    #16753     Sufler - Porady do gry - POSZUKUJE SAVE'A
http://www.cmrev(...)200.html Jak kliknąłem na link w tamtym temacie to mnie (chyba tez) przekierowuje na www.filefront.com...

 Bartek-kibic Partyzant

Postów: 77
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
Witam, mam spory problem z grą, ale zarazem nadzieję, że znajdzie się tu ktoś kto wie jak go rozwiązać:) Otóż gram już bodajże 5 sezon (końcówka 2011 roku), przeszedłem do Barcy, spędziłem już nad tą gra ponad 4 dni i zawsze wszystko było dobrze. I nagle gram sobie kolejny mecz ligowy, końcówka listopada, i po jego rozegraniu (26.11.2011r.), gdy nadchodzi godz. 23;45, robie kontynuuj i mi wychodzi z gry do Windowsa... nie wiem co robić... zapisywałem gry na 3 savach (dla zabezpieczenia bo kilka razy mi się zdarzyło, że save'y się nie wczytaywały) i na każdym z nich jest tak samo... próbowałem już odinstalować grę i zainstalować na nowo ale nic z tego... nie wgrywałem też żadnych patchów ani nic w tym stylu... mam nadzieję, że dobrze opisałem swój problem i mi pomożecie:)

 ToMuSRyDy Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2008
Skąd: Rydułtowy
Poziom ostrzeżeń: 0
10.07.2008 15:29    #16755     Sufler - Porady do gry - FANTASY KITS
Witam! Longer mam do Ciebie wielką prośbę... a mianowicie do paru tygodni edytuje polską lige w data editorze i chciałbym żeby też były nowe stroje drużyn które występują w mojej nowej ekstrkalasie. Są to mianowicie Wisła Kraków, Legia Warszawa, Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk, GKS Katowice, Lech Poznań, Widzew Łódź, Motor Lublin, Odra Opole, OKS 1941 Olsztyn (lub klasycznie Stomil Olsztyn), Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok, Zawisza Bydgoszcz, GKP Gorzów Wielkopolski, Korona Kielce, Stal Rzeszów. Wiem, że to moze byc duży problem, ale chce ten projekt umiescic potem w dziale fileplanet i napewno byłyby do Ciebie podziekowania, a może nawet współautor. Jeśli masz jakies pytania pisz na moje GG (podane w profilu). Aha i jak byś już zaczął je robic to rób je tak jak uważasz. Z góry dzx.

 Wojtasgda Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2008
Skąd: Wolne Miasto
Poziom ostrzeżeń: 0
10.07.2008 15:17    #16756     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
Oczywiście nie ma problemu...

Skład:(ale już niestety sezon później): http://www.wrzut(...)uk/sklad
Transfery 1 sezon: http://www.wrzut(...)nsfery_1
Transfery 2 sezon: http://www.wrzut(...)fery_2_1 , http://www.wrzut(...)fery_2_2
Transfery 3 sezon: http://www.wrzut(...)nsfery_3

 onejoke Młody aktywista

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.09.2006
Skąd: Sokołów Podlaski
Poziom ostrzeżeń: 0
10.07.2008 13:57    #16757     Sufler - Porady do gry - Sztab szkoleniowy
[quote=alienator]ten "twój fajny trick", był tu już opisany na tym portalu AFAIR.[/quote]

[quote=Przemu$^^]i na łamach CMRev ;P a mianiowicie tu -> http://www.cmrev(...)jne.html[/quote]

A to, że był gdzieś opisany to nie wiedziałem. Ja to odkrałem przez przypadek już w FM 2006.
Ale sposób jest rewelacyjny - eliminuje problem z ilością trenerów, a co za tym idzie z jakością trenigu i chyba o to chodzi

 QoQe Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2008
Skąd: ...
Poziom ostrzeżeń: 0
Szukałem w innych tematach ale one dotyczyly innych problemow z update'em 8.0.2 ja mam coś takiego ze juz sie ma instalowac wyskakuje update/graphics/62% i stoi i tak za kazdym razem co zrobic restart fma?bo mialem te ludziki to one mogly zawinic?Z gory dziekuje.

 Marcio13 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.12.2006
Skąd: Nowy Targ
Poziom ostrzeżeń: 0
10.07.2008 10:41    #16759     Sufler - Porady do gry - Problem ze stivem i skinem
Witam,

Mam pewien problem ze skinem oraz stivem. Po wypakowaniu skina jest on w formacie fmf, lecz wypakowuje go do Moje Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2008/skins i wszystko działa.

W instrukcji stiva pisze, żeby zainstalować stiv do:
C:Documents and SettingsUSERDocumentiSports Interactive
Football Manager 2008skinsNAME SKINgraphicsoxesdialogsitv

Czyli zainstaluj stiv do konkretnego folderu, ale ja niestety w folderze skins mam tylko skina w formacie fmf, więc nic dalej nie mogę wkleić. Jest jakiś program do odczytywania tego formatu lub chociaż wiecie jak temu zaradzić?

Pozdrawiam

 SeiDi Młody aktywista

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.05.2007
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
09.07.2008 23:59    #16760     Sufler - Porady do gry - problem z fm modifier
widze masz zainstalowaną wersje 2.25, też miałem taki problem... odinstalowałem tą wersje i pobrałem wersje FMM 2.24 będzie Ci działać napewno na patchu 8.02

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution