Haha xDD Przynajmniej humor mi sie poprawił bo problem nadal jest nierozwiązany...
Otóż gram już bodajże 5 sezon (końcówka 2011 roku), przeszedłem do Barcy, spędziłem już nad tą gra ponad 4 dni i zawsze wszystko było dobrze. I nagle gram sobie kolejny mecz ligowy, końcówka listopada, i po jego rozegraniu (26.11.2011r.), gdy nadchodzi godz. 23;45, robie kontynuuj i mi wychodzi z gry do Windowsa... nie wiem co robić... zapisywałem gry na 3 savach (dla zabezpieczenia bo kilka razy mi się zdarzyło, że save'y się nie wczytaywały) i na każdym z nich jest tak samo... próbowałem już odinstalować grę i zainstalować na nowo ale nic z tego... nie wgrywałem też żadnych patchów ani nic w tym stylu... mam nadzieję, że dobrze opisałem swój problem i mi pomożecie
ale już niestety sezon później): http://www.wrzut(...)uk/sklad
ocuments and SettingsUSERDocumentiSports Interactive
|
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić! |
|
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich! |
|
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera. |
|
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny. |
|
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie! |
|
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj! |
0 online, w tym 0 zalogowanych, gości, 0 ukrytych
Urodziny obchodzą dziś:

Najnowsze posty