Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 robinsonik Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2008
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
02.09.2008 15:42    #16191     Sufler - Porady do gry - Problem z nowym update/m
Mam prośbę,chciałbym zainstalować najnowsze uaktualnienie,jednak za pomocą edytora mam zrobione pełne nazwy klubów,nazwiska piłkarzy(czyli np.zamiast Lukasz Gargula mam Łukasz Garguła)itd,nie chcę tego stracić ale nie wiem,które konkretnie pliki z folderu db odpowiadają za transfery,spadki i awanse drużyn(server db,people db)?Być może wystarczyłoby podmienić tylko,któryś z plików z uaktualnienia,tak,żeby nie stracić obecnych danych wykonanych edytorem a jednocześnie mieć nowe uaktualnienie?Proszę o pomoc,wielkie dzięki

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
02.09.2008 15:21    #16192     Sufler - Porady do gry - Problem
Dodając manifest w kategorii "Manager". Następnym razem poprawnie nazwij temat, aby odzwierciedlał zawarty w nim problem.

 lukassso Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2007
Skąd: Kędzierzyn-Koźle, Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
02.09.2008 15:10    #16193     Sufler - Porady do gry - Problem
przepraszam ze pisze nowy temat ale nie wiem jak zamieścic swoja karierę w tym nowym dziale.
Kliknąłem dodaj karierę ale mogłem tylko wpisac tytuł wybrac sezon, ligę, zespół i wersję gry. a gdzie można dołączys treść?

 rafa benitez Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.06.2008
Skąd: Ostrów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
02.09.2008 14:21    #16194     Sufler - Porady do gry - Problem z zapisaniem
[quote=blackazz]Wstyd się przyznać, ale miałem po prostu za mało wolnego miejsca na dysku :D. Dzięki za pomoc [/quote] ja mam tak cały czas ale mam ten sam problem no czystka na dysku twardym

 Miskur Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
02.09.2008 13:58    #16195     Sufler - Porady do gry - pozwolenie na prace w Anglii
Pracuje na wyspach a dokladnie w Anglii. Mam problemy z pozwoleniami na prace dla zawodnikow grajacych poza kontynentem. Mozna cos z tym zrobic?

 bajkopisarz Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 459
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
02.09.2008 13:25    #16196     Sufler - Porady do gry - uszkodzona płyta

 sirmichal16 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2006
Skąd: RADOM
Poziom ostrzeżeń: 0
02.09.2008 11:49    #16197     Sufler - Porady do gry - Bundesliga,problem!
Allemanią Aahen awansowałem w ciągu jednego sezonu do 1.Bundesligi i mimo iż zaczął się już sierpień dalej,ani do mojego klubu ani do żadnego innego nie doszli jeszcze juniorzy,dlaczego tak się dzieje? Błąd w grze czy może tam pózniej oni dochodzą?Jak dotąd grałem tylko i wyłącznie Polską LIgą i tam młodzi zawodnicy dołączali ok 30 czerwca a więc w momencie rozpoczęcia przygotowań do zespołu...bardzo proszę o wyjaśnienie

 gruchalbn Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 370
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
Pozwolenie na pracę to dokument obowiązujący w niektórych państwach Unii Europejskiej, który ma regulować przypływ obcokrajowców (graczy spoza Unii). Kraje, które zdecydowały się na wprowadzenie takiego ograniczenia to: Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia Północna, Irlandia oraz Islandia. Grając zespołami z tych państw może zdarzyć się, że nie będziemy w stanie kupić danego zawodnika właśnie dlatego, że nie otrzyma on pozwolenia na pracę. Z reguły żeby transfer piłkarza przebiegł bezproblemowo, musi spełnić on kilka kryteriów:

# Musiał on zagrać w przynajmniej 70% spotkań w pierwszej reprezentacji swojego kraju w czasie ostatnich dwóch lat.
# Państwo, z którego gracz pochodzi musi zajmować przynajmniej 70. miejsce w rankingu FIFA.
# Można odwołać się w przypadku nie uzyskania pozwolenia na pracę.
# Można wypożyczać zawodników do klubów filialnych należących do państwa będącego w Unii Europejskiej (przykładowo kupić zawodnika do MU i wypożyczyć go do filialnego klubu np. w Holandii, aby tam oczekiwał na obywatelstwo państwa należącego do UE)
# Warto odnotować, że szanse na uzyskanie pozwolenia na pracę są tym większe, im piłkarz jest lepszy (biorąc pod uwagę CA i PA), starszy czy bardziej ograny w spotkaniach międzynarodowych.
# Pomóc w uzyskaniu dokumentu może też wysoki status w drużynie, określany przy ofercie kontraktu.
# Zawodnicy sprowadzani na testy, z którymi chwilowo nie podpisujemy długoterminowych umów, nie potrzebują pozwolenia na pracę.

Pozwolenia na pracę nie obowiązuje obywateli Unii oraz obywateli Szwajcarii, Norwegii, Islandii oraz Liechtensteinu, które choć nie należą do Unii, z racji wysokiego poziomu gospodarczego, traktowane są jak one.

Skopiowane z http://www.cmrev.com/sufler/faq.html i wszystko powinno być jasne ;)

 hobbest Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2004
Skąd: Warszawa, Marki
Poziom ostrzeżeń: 0
Witajcie towarzysze i towarzyszki!
Potrzebna mi pomoc w takiej oto sprawie - co zrobic, jezeli kupilem pilkarza do Celtiku, mowa tu o Marvinie Angulo, ale nie dostal work permit, wiec skorzystalem z mojego klubu filialnego i wypozyczylem go do Belgii, na okres, jak sie wydaje 3 lat, bo tyle potrzebuje czasu gry w Oostende do obywatelstwa. Na poczaku sezonu zaczal on grac w reprezentacji Kostaryki i ma juz na koncie 10 wystepow, wiec wpadlem na rewolucyjna mysl, ze moze dostac pozwolenie na prace juz teraz, ale nie wiem co mam z nim zrobic. Sciagnac go do klubu z wypozyczenia? Pilkarz majacy 10 wystepow w reprezentacji na ostatnich 10 mozliwych powinien dostac pozwolenie, z tego co sie orientuje to nawet przy 7 na 10 powinno sie udac. Czy jest ktos kto poradzil sobie z podobnym problemem wczesniej?
Z gory dziekuje za pomoc :)

 emil6663 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2008
Skąd: Łubianka
Poziom ostrzeżeń: 0
mam problem...instaluje patcha 8,0,2 i podczas instalki pokazuje mi sie takie coś "error reading file block 41" co mam zrobic zeby zadzilało???

z góry dzieki za pomoc

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution