FM14 Wartość Polskich Ligowców

 Bodzi1 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2007
Skąd: Kolbuszowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2013, 17:45    Pytanie
W FM13 wartość polskich ligowców była strasznie niska, jednak był sposób żeby to zmienić. Mianowicie "wystarczyło" wyprowadzić polską Ekstraklasę na minimum 8 miejsce w rankingu ligowym. Po kilku sezonach wygrywania ligi w 14 i wysokich wynikach w pucharach, znudziło mnie to, że nie mogę sprzedać piłkarza za więcej niż kilka milionów i na siłę wyprowadziłem Ekstraklasę do top 7 i... nic się nie zmieniły... Najdroższy zawodnik w moim zespole jest wart 1,5mln... czy komuś udało się w jakiś sposób zwiększyć wartość ligowców? Nie mówię tu o edytorze.

 bonus1 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2014 23:46    #10
Fiołas słuchaj zmieniasz to w edytorze bazy danych czyli zanim zaczniesz grać nową grę.
A ty chyba próbujesz zmieniać w FMTRE czyli real time edytor to od razu ci mówię że tam się nie da
Ronnie19 nie każdy gra po 13 sezonów bo ja np nie lubię grać regenami. Gram w managery od CM 00/01 bodaj i zawsze moje gry "mierzyły" 2-8/9 sezonów tak więc nie wszyscy grają tyle co ty na jednym sejfie i właśnie dla nich mam tą rade jak zrobić w edytorze bazy danych wyższe ceny w słabszych ligach.
Tak więc włazicie w Edytor Bazy Danych [nie mylić real time FMTRE] Włazisz w baze danych [lewa górna strona ekranu] potem włazisz w kraje [wpisujesz np. Polska] wbijasz w polske i potem jak juz masz z [lewej dolnej strony ekranu] możliwości edycji kraju Polska to wybierasz "Wartości Transferów' i ustawiasz na takie np jak ma ukraina, holandia, Rosja itp.......

 Ronnie19 Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2014 16:52    #11
[quote="bonus1"]Fiołas słuchaj zmieniasz to w edytorze bazy danych czyli zanim zaczniesz grać nową grę.
A ty chyba próbujesz zmieniać w FMTRE czyli real time edytor to od razu ci mówię że tam się nie da
Ronnie19 nie każdy gra po 13 sezonów bo ja np nie lubię grać regenami. Gram w managery od CM 00/01 bodaj i zawsze moje gry "mierzyły" 2-8/9 sezonów tak więc nie wszyscy grają tyle co ty na jednym sejfie i właśnie dla nich mam tą rade jak zrobić w edytorze bazy danych wyższe ceny w słabszych ligach.
Tak więc włazicie w Edytor Bazy Danych [nie mylić real time FMTRE] Włazisz w baze danych [lewa górna strona ekranu] potem włazisz w kraje [wpisujesz np. Polska] wbijasz w polske i potem jak juz masz z [lewej dolnej strony ekranu] możliwości edycji kraju Polska to wybierasz "Wartości Transferów' i ustawiasz na takie np jak ma ukraina, holandia, Rosja itp.......[/quote]

Tylko jest problem z tym edytowaniem bo ja np. wzialem kiedy wlasnie skopiowalem wartosci z Holandii i rzeczywiscie moi zawodnicy mieli lepsze wartosci,ale za to wszyscy zawodnicy grajacy w Holandii mieli wartosc 0. Wydaje mi sie ze niewarto sie z tym bawic w edytorze,no chyba ze komus sie udalo zrobic tak ze wszytko dziala tak jak powinno wtedy prosze o rade

 bonus1 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.01.2014 23:45    #12
Nie musisz kopiować tych wartości bo ja np. wpisałem zbliżone.
Tylko jest jedno ale czasem po zasejfowaniu moich zmian w bazie danych zwanych u mnie "kopeć" :) nie wszystkie wartości potrafi zapamiętać ale wtedy tych co nie zapamiętało wpisujesz 2 raz odrobine inne cyfry i powinno być już ok [proponuje wpisywac w miarę zaokrąglone wartości np. 35500000 itp]
A żeby sprawdzić czy wszystko zapamiętało to po zasejfowaniu wczytujesz 2 raz edytor a potem swoj plik ze zmianami włazisz w konkretny przerabiany kraj np Polskę i patrzysz na zakładkę "zmiany", jak przy którejś wartości będzie bodaj czerwony x znaczy ze trzeba wpisac wartość jeszcze raz i zasejfowac po czym ponownie sprawdzic czy wszystko zapamiętało [wczytujac 3 raz edytor oraz swoje zmiany w bazie danych].
Jak by ktoś se nie radził mogę zapodać swój plik ze zmianami danych "kopeć" jest tam niewiele bo około 370 zmian mojej roboty w bazie danych z czego większość to naprawione przeze mnie zbugowane kolory skóry [16 zamienia się z 18 tak jest od poczatku w trybie 3 d w managerach ten bug] przez który dużo bardzo czarnych zawodników wyglada jak mulaci i na odwrót.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.01.2014 o godz. 23:48

 Fiołas Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.01.2014
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2014 01:26    #13
Do tego poprzedniego:
- nie udałoby mi sie go utrzymać bo hajsu az tak wiele wcale mimo wszystko sie nie ma (mialem budzet na transfery jakies 14mln, a stan konta 35mln), wtedy płace masz ograniczone (w moim przypadku do ok 25tys, a taki typ od razu mógłby zachciec np 40, skoro pyta o niego barca i bayern). Akurat ten problem rozwiązała.....zmiana prezesa :)) pare razy upadały negocjacje, az w koncu nastąpiło przejecie klubu i nowy typ zainwestował w Lecha 81mln ojro :D nigdy mi sie to nie zdazylo, az zrobiłem zdjecie telefonem bo nie wiem jak sie w mac`u robi printscreeny :)

Co do edycji, faktycznie chciałem to zmienic w FMRTE no dupa blada. Na nowo gry zaczynac nie bede bo szkoda mi poswieconego czasu i osiagniec. Wydali łatke 14.2.2. i np zadne z usprawnień nie wnosza ani kszty zmian do mojej rozgrywki. Eh...no cóż, postaram sie pograc jeszcze pare sezonów, systematycznie awansuje i klub i liga w rankingach, wiec moze lada moment to sie zmieni.

 Sawyer021 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2010
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2014 00:52    #14
Ja też mam z tym problem. Na razie jeszcze jakoś utrzymuje obecny skład, ale w cale nie jest to takie proste, nie mam kasy na ciągłe podwyższanie kontraktów. Gram Piastem sezon 22/23. Moje sukcesy to 6 mistrzostw pod rząd, raz Puchar Polski, raz ćwierćfinał LM i 2razy 1/8 LM, czyli nie tak za bogato. Liga 15 miejsce w rankingu. Mam grajka o CA 173, sprawdzałem w Fm Scout, a jest wart 975 tysi. Przecież to chore. Gdyby był gdzieś w Angli kosztował by 25 razy tyle. Wkurza mnie to, że nie mogę go opchnąć za te 20 baniek.

 Matanjah Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2013
Skąd: Myszków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.03.2014 23:33    #15
Zmieniło się coś u Was?

 Saidi1 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2011
Skąd: Zabrze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.03.2014 01:22    #16
Ja chyba w sezonie 2018/2019 w Lechii, opchnąłem dwóch zawodników jednego za 44 mln a drugiego za 64 mln zł z tym, że w FM 12 ;p

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.