FM14 Wartość Polskich Ligowców

 Bodzi1 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2007
Skąd: Kolbuszowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2013, 17:45    Pytanie
W FM13 wartość polskich ligowców była strasznie niska, jednak był sposób żeby to zmienić. Mianowicie "wystarczyło" wyprowadzić polską Ekstraklasę na minimum 8 miejsce w rankingu ligowym. Po kilku sezonach wygrywania ligi w 14 i wysokich wynikach w pucharach, znudziło mnie to, że nie mogę sprzedać piłkarza za więcej niż kilka milionów i na siłę wyprowadziłem Ekstraklasę do top 7 i... nic się nie zmieniły... Najdroższy zawodnik w moim zespole jest wart 1,5mln... czy komuś udało się w jakiś sposób zwiększyć wartość ligowców? Nie mówię tu o edytorze.

 Bodzi1 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2007
Skąd: Kolbuszowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2014 10:53    #1
Trochę czasu minęło. Podbijam pytanie.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2014 11:21    #2
temat wielokrotnie walkowany. krotko na ostatnie pytanie: tak, ale jest bardzo ciezko. poszukaj na forum podobnych tematow

 Wasili Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2014
Skąd: mk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014 17:30    #3
Przeszukałem forum odpowiedzi mówią o reputacji ligi klubu itp niestety u mnie w fm 14 nawet w roku 2020 wartość piłkarzy to maks 6mln mają reputacje globalną podobnie jak klub a liga na 5 miejscu ma ktoś też ten problem być może to jakiś bug gry lub bazy danych

 LinQ Partyzant

Postów: 95
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.07.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014 19:07    #4
To nie jest spowodowane tym że w edytorze każdy kraj ma ustawiona jakąś tam wartość transferów ?
Bo coś takiego właśnie widziałem ale jakie to dokładnie ma znaczenie i czego dokładnie to dotyczy.

 bonus1 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014 19:24    #5
W dawnych managerach było coś takiego jak "League Standard" [chyba do fm 2012]
Pamiętam że jak to zmieniałem na 15 i wyżej to w słabszych ligach piłkarze kosztowali mi nawet powyżej 20 mln funtów
Teraz tego nie ma i jak grasz np Celtic, Anderlecht czy jakąś inną równą lub słabszą ligę to ceny grajków są o wiele niższe niż w tych czołowych ligach i żadne podnoszenie poziomu ligi na 200, reputacji kraju/zespołu tu nie pomoże. Tak więc w obecnym managerze nie wiem jak to zrobić

 bonus1 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 17:42    #6
Potwierdzam to co napisał LinQ.
Teraz żeby mieć w słabszych ligach lepsze ceny trzeba w edytorze wejść w "kraj" a potem w zakładke "transfery" i w tej drabince poustawiac coś na wzór krajów które maja lepsze ligi.
w ten sposób grając polską ligę możesz mieć śmiało zawodników kosztujących 10-20 mln funtów jeśli oczywiście umiejętności im na to pozwolą oraz reputacja klubu na zakup takich grajków bądź fart z trafieniem dobrego regena :)

 Ronnie19 Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2014 12:09    #7
W FM13 po 13 latach czyli w 2026 roku wartosc moich pilkarzy nagle sie zmienila z max 1 mln na 20-30 mln euro wiec wydaje mi sie ze musisz poprostu grac z 15 sezonow zanim sie to zmieni,nie wiem czemu tak jest ale mialem tak za kazdym razem w fmie 13,w 14 narazie zagralem ledwie 1 sezon wiec nie wiem jak tam jest

 Fiołas Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.01.2014
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2014 21:35    #8
Siema,

gram w fm'a od drugiej wersji CM, ale dopiero przeogromne poirytowanie wycena moich zawodnikow w Lechu sprawilo ze sie zarejstrowalem na forum, a nawet zaplacilem za ten durny edytor, zeby to jakos zmienic. Mam 2021 rok, Lechem raz udalo mi sie zdobyc lige mistrzow, a potem wygralem klubowe mistrzostwa swiata. Mam reputacje globalna i rozbudowuja mi stadion do prawie 60tys. Liga jest 11 w europie, bo wszystkie inne polskie zespoly odpadają z pucharow. W ataku mam Kownackiego, ktory wg tego edytora ma 159 PA i CA, ma 23 lata a kosztuje ..... 675tys. Byl moment, ze kosztowal 1.3 mln Erłom ale znowu mu spadlo. Dla ciekawostki, w obronie mam stworzonego przez gre mlodzieniaszka, ktory ma 180PA, a CA jakies 166 juz, a kosztuje 1.2mln. Zainteresowane jest nim kilkanascie najwiekszych klubow, a typa nie utrzymam bo oni nie dadza 15mln, a ja za 3 go nie puszcze z samej zlosliwosci na ten zakichany bug:)

Bonus1: gdzie i jak tym edytorem mozna to zmienic? wchodze w Polske, zakladka Transfery - ale jak klikne na ten znaczek edytora to dostepny jest jedynie poradnik :((( nie mam zadnych tabelek....

 Ronnie19 Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2014 22:31    #9
Nie zmienisz tego w edytorze,pisalem juz wyraznie ze musisz grac dalej,jeszcze 5-6 sezonow i pewnie Ci nagle ceny skocza
Ps. Czemu nie utrzymasz niby tego zawodnika ? Skoro masz taka reputacje to przeciez mozesz odrzucac wszystkie oferty za niego,przeciez to banalne.Kasy tez Ci pewnie nie brakuje

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.