Nagle zawodnicy nie potrafią "normalnie" grać. Bardzo ciekawe podpowiedzi asystenta.

 FortunaS Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2013, 09:49    Pytanie
Witam,
prowadzę klub z 2 ligi holenderskiej. Być może bez sukcesów ale potrafiliśmy wygrać z Ajaxem w pucharze, jak również sparingi wysoko wygrywaliśmy. Teraz doszliśmy do baraży o 1 ligę. Pierwszy mecz 4-0, drugi przegraliśmy jedną bramką trzeci mecz po karnych wygraliśmy. W następnej rundzie już bez szans oba przegrane, i zespół nawet sparingi z U19 przegrywa. Maks 2-3 strzały na mecz oddaje na bramkę. Żadna taktyka już się nie sprawdza. Asystent jak ustala skład to wrzuca drugiego bramkarza jako zawodnika pola, jak i innych którzy w ogóle nie potrafią grać na danej pozycji. O co tu chodzi? :)

 FortunaS Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.02.2013 20:43    #10
Ok, awansowałam do pierwszej ligi i pierwsze 7 meczy wygrałam. Tylko nie zapisałam, i znowu były wygrane, i raptownie miałam jakby przegrzanie laptopa. I muszę grać od nowa i ten sam problem, zawodnicy nie grają tak jak wcześniej. Gdzie cały czas była nasza przewaga, a teraz to my jesteśmy ciągle atakowani. A jak już dochodzi do sytuacji strzeleckiej to nawet z bliska napastnicy nie mogą strzelić, jest szybkie wybicie na środek zawodnicy pola stoją, piłka koło nich i zero reakcji... więc przechwyt i 3 na bramkarza, byle jaki strzał i zawsze bramkę mają.
Wkurzające jest partaczenie sytuacji bramkowych, jest ich mniej ale co z tego jak żadna nie jest wykorzystana, nawet z rożnych bramka nie pada.
Szukałam gdzie zapisuje się autosave, czyli po moim zapisie reszta rozgrywki, ale ponoć nie można go odzyskać.

W FM grałam dawno w wersje stare najdłużej 2003 do 2006, a teraz za sprawą chrześniaka który chciał FM12 gram też :) Jednak tamte były lepsze bo słaby klub mógł brać jakieś kredyciki :P i przez to się wzmacniać. A teraz gram z 0 budżetem na transfery i nie mogę droższych graczy zatrudniać, bo zarząd zablokował limit na płace. Generalnie przy Ajaxie to moje miesięczne wydatki to ich 1/10 z tygodnia :D

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.02.2013 22:33    #11
Nie jest tak, że małe klubiki nie mogą się wzmacniać - sam w 4 lata awansowałem Vigor Lamezia z C2/B do Serie A, ugrałem 5 miejsce, prezes (<3) rzucił kaską na ~5 tys. nowych krzesełek, nową bazę treningową, przed eliminacjami LE dostałem 20 mln (!!!) na transfery. A mam przecież 3 mln pożyczek, które regularnie spłacam. Zaciągnęła się gra po awansie do C1/B, więc by to zrobić musisz być po prostu na minusie przez większą część sezonu (wprawdzie ja się wydrapałem na "0" umowami za transmisję, nagrodami itd, ale i tak byli przezorni i wzięli dodatkową forsę). A zawodnicy mogą być po prostu za słabi, warto sprawdzić ich CA/PA - jak poniżej setki, to sobie w najwyższej klasie rozgrywkowej nie pograją, bo Cie tylko wkurzą (gra tak ma, za słabych piłkarzy odrzuca, sam się z tym spotkałem w Serie A).

 FortunaS Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.02.2013 20:17    #12
Więc tak, awansowałam do 1 ligi i nie przegrałam w niej ani meczu. 1 remis w pucharze i 8 w lidze. 1 miejsce, Ajax strata 4 pk. I znowu to samo, sparingi lipa. Ustawiłam wcześniej by asystent ustalał skład, więc widze tylko końcowy wynik, jak to teraz zmienić? By wyniki były satysfakcjonujące a nie jakieś śmieszne remisy czy porażka ze słabym klubem? Dodam, że sporo zawodników nowych doszło, ci co wcześniej grali raptownie potracili umiejętności, choć cena ich poszła w górę, potencjał też spadł, najlepiej zarabiający już ogłosił koniec kariery i ma po jednej gwiazdce. A w sumie przyczynił się do moich sukcesów tj. puchar i mistrz. Rozwiązać z nim kontrakt czy jakoś motywować?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.