Retro-update vol.2

 grzybol Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.11.2006
Skąd: Adamin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2008, 01:35    Pytanie
Witam. Zauważyłem, że użytkownik Fenix pochwalił się tworzeniem update'a na sezon 1995/96. Otóż ja z pomocą brata od paru miesięcy tworzymy update na sezon 1998/99. Tak samo cofam roczniki zawodnikom i trenerom. Póki co polskie ligi są zrobione na 90%. Składy pierwszej i drugiej ligi się zgadzają, trzeba jeszcze dorobić zawodników z niższych klas rozgrywkowych i wolnych.
Co jakiś czas robimy także kluby zagraniczne. Włoska Serie A jest zrobiona na 40%. Gdy skończymy polskie ligi, zabierzemy się za ligi zagraniczne.

Poza tym tworzymy facepacki, kitspacki i logopacki zgodne z tamtym sezonem.

Tak samo jak Fenix chciałbym spytać o wasze opinie na ten temat. Czy byliby chętni do grania na tej bazie danych?

 Jark4 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 321
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2008
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2008 18:31    #20
Grzybol a mozna spytać skąd bierzesz informację i składy z tych lat?

 grzybol Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.11.2006
Skąd: Adamin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2008 18:34    #21
Polska I liga jest na 90minut.pl
Składy najważniejszych lig są na www.sklady.hostmix.pl
A składy polskiej II ligi znalazłem na stronie Pawła Mogielnickiego, admina 90minut.pl

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2008 22:38    #22
Temacik otwarty :)
myspace.com/marneszanse

 grzybol Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.11.2006
Skąd: Adamin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2008 00:12    #23
Proszę adminów o zamknięcie tematu. Nie nadaje się on do Suflera, a wszelkie postępy nad moim dziełem będę relacjonował na blogu, w bardziej odpowiednim miejscu.

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.