CA i PA - można uporządkować?

 Ciartur Młody aktywista

Postów: 131
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2007, 07:13    Pytanie
Na forum przeczytałem że Pa to maxsymalne umiejętności, a treningiem wskazuje się komputerowi które cechy mają rosnąć więc moje pytanie brzmi czy jeśli w treningu Napastników dam Obronę na zero a strzłały na max to czy te punkty z obrony zabierze i doda do tych z treningu.
Np. Mój zawodnik ma CA=95 a PA=100 to jeśli nic nie będe trenował przez dwa miesiące to CA mu spadnie, a jeśli przez kolejne dwa miesiące każe mu trenować tylko strzały na maksa, reszta na zero to czy jego punkty strzałów będą rosnąć do osiągnięcia poziomu PA czy zatrzymają się i nie będą rosnąć przy np.CA=97, chodzi mi ogólnie o to czy zawodnik może osiągnąć tylko określony poziom np.strzałów z dystansu czy rośnie ciągle do osiągnięcia poziomu ma lub liczby 20 w jego profilu?
Proszę o odpowiedzi
POZDRO

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2007 08:18    #1
Nie jest ci wstyd robić takich błędów w nazwie tematu, który wszyscy mimowolnie zobaczą? (....)

Jeśli ustawisz obronę na zero, to napastnik w ogóle nie będzie tego trenował, żadnych ćwiczeń defensywnych. Ustawiając jakikolwiek trening na maksymalną wartość, piłkarze będą więcej czasu spędzać nad owym treningiem, a atrybuty będą rosły szybciej. Natomiast jeśli ustawiłbyś wszystkie wartości na max - wtedy twoi zawodnicy byliby przemęczeni (wręcz skatowani!) i możliwe, że statsy mocno poszłyby w dół.

 Ciartur Młody aktywista

Postów: 131
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2007 08:37    #2
Sorry za błędy nie jestem dobry z ortografii ;).
PS
Nie oto mi chodziło ;).

 potteromaniak Młody aktywista

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2006
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2007 09:00    #3
Jesli ustawisz obrone na zero, wtedy jego atrybuty obronne diametralnie spadna, co za tym idzie, ,jesli ustawisz jego strzaly na max, to te strzaly zaczna wzrastac az osiagna magiczny poziom ~~ 20 ~~, o ile na to pozwala CA
Wydaje mi sie jednak ze odbior czasem sie moze napastnikowi przydac

ps - sorry ze nie robie kropek, ale mi sie klawiatura zrabala :D

 Ciartur Młody aktywista

Postów: 131
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2007 13:10    #4
Chodzimi o to że np. Garguła może maksymalnie osiągnąć podania=17, czy to nie ma znaczenia tzn. podania będą rosły do osiągnięcia poziomu PA albo osiągnięcia podania=20?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2025 by FM Revolution