Zmiana klubu

 dracko21 Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2013, 19:23    Pytanie
Witam, chciałbym zmienić klub z Wisły Kraków(2x mistrzostwo, puchar polski, awans do fazy grupowej LM) na jakiś zagraniczny klub. Na oferty z jakiej ligi mogę lcizyć? Chciałbym trafić do jakiegoś średniego klubu, ale z tych lepszych lig europejskich, żebym nie musiał zaczynać w innej lidze od grania 3 ligowcem. Od czego do wszystko zależy? od mojej reputacji? jest 'krajowa'

 Arcadius Partyzant

Postów: 148
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2013 20:00    #1
na reputacje w grze de facto skladaja sie 3 wartosci: akutalna reputacja, reputacja domowa (czyli w kraju ktorego narodowsc ma manager) oraz reputacje na swiecie. wydaje mi sie, ze w twoim przypadku liczyc sie bedzie wlasnie ta na swiecie. Ja aktualnie prowadze Slawutycz Czerkasy. Z 3 ukrainskiej ligi wlasnie awansowalem do Premier Lihi i wygralem puchar oraz superpuchar Ukrainy. Reputacje mam krajowa. Dostaje jakies oferty z zagranicy (mowie tu o ligach wschodnich bo takie wlaczylem), ale albo z zespolow z 1. ligi, ktore wlasnie spadly do drugiej z zespolow z lig nizszych.

Użytkownik uznał post za pomocny

 djyazzy11 Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2013
Skąd: Polska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2013 20:02    #2
Ja zaczalem fortuna sittard(2liga holenderska)po pol roku druzyna grala niezle(6msce) ale po 3 porazkach z rzedu zrzeklem sie posady(na rzecz GKS Katowice ktory walczyl o utrzymanie i mial baaardzo licho z kasą),zajalem po pol roku 9 miejsce czyli zadanie wykonalem...Nie widzac sensu w katowicach(ogromne dlugi)przegladalem oferty i zglosilem sie do NK Dinamo i o dziwo na zajutrz dostalem oferte pracy(prawo do gry w LE mam zapewnione)i dosyc duze sianko na wzmocnienia...Takze nie wiem czy zalezy to od reputacji,wynikow czy stylu gry...moze nie na temat troche odpisalem ale u mnie tak to wyglada...

 dracko21 Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2013 21:28    #3
Różnie z tym bywa. Prowadziłem klub średnie z Premier League i zdarzały się oferty z Arsenalu. Problem też polega na tym, że nie mogę wysyłać podań o pracę wszędzie gdzie popadnie, bo zarząd już mi stawiał ultimatum. Da się jakoś przewidzieć jakie są szansę na zatrudnienie? Porównać moją reputacje z reputacją klubu do którego chcę dołączyć i na tej podstawie ocenić czy jest szansa?

 Arcadius Partyzant

Postów: 148
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2013 22:13    #4
@dracko21
a widzisz.. z tym ultimatum to tez roznie bywa. zalezy to chyba od atrybutow prezesa. w jednym klubie od razu ultimatow dostalem, w innym zglaszam sie wszedzie gdzie popadnie i wyskakuje tylko komunikat o niezadowoleniu zarzadu.

Użytkownik uznał post za pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.