Zmiana gry o 180 stopni

 PabloBarca Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2014, 21:31    Pytanie
Witam,
Chciałbym się was poradzić, bo jestem dzisiaj bliski wypie***nia komputera za balkon. Gram w FM'a 12 zespołem z Polskiej Ekstraklasy (nie podam, który dokładnie, bo zaraz zacznie się kto za kim jest itp). Mianowicie leci mi drugi sezon, wczoraj przed pójściem spać skończyłem na bilansie 27 wygranych , 0 remisów, 3 przegrane. Wszystko ładnie cacy, wstaje rano i grając 11 meczy 3 wygrałem, 5 przegrałem, 3 zremisowałem. Nagle z d*py nie potrafią trafić na pustą bramkę (o ile mają w ogóle sytuację strzelecką), druga liga mi strzela po 3 bramki, piłkarze zachowują się jakby pierwszy raz mieli piłkę przy nodze.
Proszę powiedzcie mi co się takiego mogło stać, że poprzedniego dnia grają tak jak powinni, a już po przespaniu nocy nagle zupełni inny zespół?! Za cholerę nie mogę tego zrozumieć?! Nerwy to mam już w strzępach. Ja rozumiem na początku jakbym zaczynał to może nie trybić coś, ale po tylu meczach i TAK NAGLE, NEISPODZIEWANIE?!?!?!?!

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2014 23:21    #1
Może to dlatego, że przeciwnik zdążył już rozpracować taktykę twojego zespołu, którą stosowałeś sezon temu i korzystasz z niej nadal? Ja zawsze staram się co sezon zmieniać taktykę- np. mam gotowe 3 taktyki i jak widzę, że jedna przestaje przynosić efekt to korzystam z kolejnej, albo np. inną taktykę mam dla gry w lidze, a inną dla występów w europejskich pucharach.

 DipSet Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2010
Skąd: WWA
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2014 14:17    #2
U mnie drużyna ma gorszy okres na przełomie stycznia/lutego. Jaki to miesiąc był?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.