Zawodnik chce odejść po zdobyciu tytułu

 wujeks Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2011
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2014, 13:44    Pytanie
Cześć!

Gram w FM-a 14 na najnowszej łatce (14.3.0) i spotkała mnie dziwna sytuacja. Przed sezonem dwóch zawodników zgłosiło się do mnie, że chcą odejść do większego klubu. Obiecałem im, że wygram ligę w tym sezonie i skusiło ich to do zostania. Na 8 kolejek przed końcem sezonu wygrałem ligę i następnego dnia dostałem dwie wiadomości, że... Domagają się wystawienia na listę transferową, "bo manager nie spełnił obietnicy". O co w tym chodzi? Porozmawiałem z nimi, znowu obiecałem im wygraną, tak jak wcześniej się zgodzili. A następnego dnia znowu domagają się wystawienia... Chciałem się zgodzić na wystawienie i po prostu dawać takie żądania od klubów, żeby nikt ich nie wykupił, ale z jednym muszę wkrótce przedłużyć kontrakt, a w obecnych warunkach to jest niemożliwe. Jak żyć bracia managerowie, jak żyć? Macie jakieś pomysły jak sobie poradzić z tym problemem?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2014 13:52    #1
Bo te obietnice nigdy nie działały. Taki tam gadżet, żeby producenci mieli czymś się pochwalić. W tej grze dużo ficzerów nie działa, niestety.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 wujeks Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2011
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2014 14:01    #2
Wcześniej działały, jak już miałem wystarczającą reputację, żeby ich tym skusić, czyli od jakiś 3 sezonów. A teraz niespodzianka, mistrzostwo wygrałem, a następnego dnia chcą odejść... No bez jaj...
Zapomniałem wcześniej napisać. Do tej pory miałem Steam offline i grałem na 1.1.4, dopiero w trakcie obecnego sezonu postanowiłem przejść w ten magiczny przycisk online i ściągnąć najnowszą łatkę... I to chyba ona popsuła.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.04.2014 o godz. 14:05

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2014 14:32    #3
To zapodam Ci już słynnymi przykładami: zawodnik chce grać w pierwszym składzie; Ty odpowiadam mu: dam Ci szansę w następnych meczach. Następnie zawodnik łapie kontuzję albo zaczyna się właśnie przerwa zimowa/letnia. Taki zawodnik nie ma, jak grać w tych przypadkach, czas leci i następnie prosi o wystawienie na listę transferową, bo nie spełniłeś obietnicy. Takich przykładów jest pełno.

W Twoim przypadku jedyną opcją jest czekać - po pewnym czasie niezadowolenie zniknie. Jeśli chce, żebyś go wystawił na listę transferową, to tak zrób, ale zażądaj kwoty 50 mln.

Jeśli mu się kontrakt kończy, to lepiej go sprzedaj, bo nie wiadomo, kiedy mu to przejdzie. A wiadomo, lepiej coś zarobić niż nić:P

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.04.2014 o godz. 14:34

Użytkownik uznał post za pomocny

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2014 15:09    #4
Jak dla mnie, to takie panienki należy olewać i żegnać kulturalnym kopniakiem w mięsień pośladkowy wielki. Jak im się nie podoba wygrywanie i bycie na topie, to niech ssają pałkę. Serio, ja rozumiem, że można się wypalić, ale robić fochy po zdobyciu mistrzostwa i braniu w tym zdobyciu aktywnego udziału to są jakieś jaja.

Nawet przedłużanie kontraktów nie zawsze zadowala wybredne kwoki. A jak masz się co miesiąc kisić z foszkami, to lepiej wysłać ich gdzieś daleko - niech trują innym, nie Tobie.

 undertheskin Partyzant

Postów: 170
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.09.2012
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2014 10:12    #5
Często zdarza się, że mamy do czynienia z sytuacją kiedy zawodnik chce odejść do większego klubu. I odchodzi. Z drużyny, która regularnie wygrywa tytuł i walczy w Lidze Mistrzów do takiej, która wlecze się w ogonie ligowej tabeli. Ale za to w lidze o większej reputacji :).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.