Zawodnicy z Afryki/Ameryki Płd do Ekstraklasy

 arcanum Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2010
Skąd: Opolskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2014, 23:17    Pytanie
Witam.
Czy to normalne, że po dwóch sezonach gry Wisłą Kraków, będąc na poziomie fazy grupowej LM, nie chce przejść do mnie żaden zawodnik z Afryki bądź Ameryki Południowej? Gdy sam przeglądam kadry zespołów i proszę o raport jakiegoś zawodnika (czasem nawet z niższych lig) zawsze skaut mówi, że zawodnik nie jest zainteresowany przejściem do mojego klubu. Skauci wysyłani do konkretnego kraju wracają z zerową liczbą raportów. Od razu zaznaczam, że nie jest to wina małej bazy danych, a statystyki skautów są na dobrym poziomie.

 saharicus Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2014 13:09    #1
Proponowałeś kontrakty tym zawodnikom, czy jak skaut mówił, że zawodnik nie będzie chciał przejść do nie próbowałeś go ściągnąć.

 arcanum Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2010
Skąd: Opolskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2014 14:04    #2
Żaden z zawodników, którym proponowałem kontrakty nie był chętny przejść do mnie, niektórzy "nie byli szczególnie zainteresowani". Ale sam fakt, że nie mogę po prostu wysłać skauta do np. Brazylii, albo że w wyszukiwarce nie pokazuje mi żadnych piłkarzy z ww kontynentów wydaje się co najmniej dziwny. Dla porównania, gdy wysłałem skauta do Meksyku, przygotował mi 260 raportów.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2014 19:21    #3
Spróbuj może sprowokować murzynka w mediach (jeśli jesteś pewien tego, że wyrośnie z niego coś dobrego). Może mają długie kontrakty, może za niska reputacja (rodzime kartoflisko bardzo wolno się rozwija, jeśli nie bierzesz kogoś z topu, to dłuuugie lata Ci zajmie budowanie reputacji)?
Ograniczenia nakłada zarząd, choć jeśli idzie Ci dobrze, powinni dać sobie z tym siana, więc nie kapuję tego ;(

 arcanum Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2010
Skąd: Opolskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2014 20:59    #4
Dla mnie to jest dziwne, że nie mogę ściągnąć byle jakiego zawodnika z przeciętnego klubu z Nigerii, RPA czy choćby Wenezueli. Tak samo dziwne, że żaden skaut nie potrafi znaleźć jednego piłkarza wartego uwagi. Czy jest w grze coś takiego jak reputacja kontynentu, i to ona może mieć na to wpływ?

 lipeusz Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.04.2014 22:38    #5
Kiedyś zaglądałem w edytor i tam są preferencje transferowe kraju. Polska ma Afrykę i Amerykę Płd. na -1 czyli wykluczenie transferów o ile dobrze pamiętam.

 KharmaPL Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2014 10:58    #6
Ja już podczas siódmego sezonu Jagą spokojnie ściągałem talenty z Meksyku. Z Nigerią dalej miałem problemy, ale przychodzili z niej w miarę dobrzy zawodnicy.
Jedyny problem to taki, że to był siódmy sezon, ja wygrywałem ciągle Ekstraklasę oraz PP, a największym sukcesem był półfinał PE.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.