Zawodnicy niechciani . Rozwiązania kontraktów

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2013, 22:17    Pytanie
Hej.
Dałem kilku zawodników na listę niechcianych,określając za jaką cenę ma ich spuścić dyrektor sportowy z klubu. Od kilku dni status dla wszystkich jest NIEROZPOCZĘTE. Czy dyrektor wie, że ma szukać im klubów?Czy cos jeszcze trzeba zrobić żeby zmienił sie status i dyrektor ich gdzies proponował.?


Druga kwestia to obustronne rozwiązania kontraktów. Kilkoro ze sztabu szkoleniowego się zgodziło na rozwiązanie kontraktu.
Po kilku dniach odkryłem że dalej są zatrudnieni w klubie a ja nie dostałem żadnego info, ze np. zarzad się nie zgadza bo odszkodowanie za wysokie.Musiałem tym razem jeszcze raz kliknąc na Rozwiąż kontrakt, aby odeszli. I wtedy rzeczywiście odchodzą. Czy to jakis bug?
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 Miathan Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2013 22:47    #1
Wydaje mi się, że musisz zaznaczyć tam opcje żeby zajął się tym dyrektor sportowy. Ale to jest własnie przy ustawianiu ceny za jaką chciałbyś, żeby dyrektor go sprzedał. Poszukaj jak to tam dokładnie wygląda.

Co do drugiej kwestii, to też mi się tak zdarzyło. Stawiam, że to jakiś błąd gry. Rozwiązałem z nimi kontrakty za porozumieniem stron przyklepałem i zero info ze odeszli czy ze odejśc nie mogą. Dopiero powtórzenie procesu sprawiło, że faktycznie ich kontrakty zostały rozwiązane.

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2013 22:50    #2
To jeszcze dopiszę że mam problem z kontraktowaniem trenerów. Dostaję info, ze transfer został anulowany bo nie można było dojść do porozumienia z ZAWODNIKIEM.... what the fuck?????
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 bini Partyzant

Postów: 248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2009
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2013 22:10    #3
Głowy nie dam, ale "nierozpoczęte" masz dlatego, że jesteś poza okienkiem transferowym. Wiem, że też tak miałem, ale z czasem (zapewne gdy okno się otwierało) dyrektor zaczynał działać.

Jeśli jesteś w trakcie okienka, to nie wiem co może być nie tak.

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2013 20:07    #4
Rzeczywiście. Zaczałem w Bundeslidze, a tam jeszcze w czerwcu. Dyrektor zaczął działać od 1 lipca.

Natomiast dalej nie wiem o co chodzi z tym sztabem szkoleniowym
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution