zatrudnienie

 malkos5 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.05.2009
Skąd: Bełchatów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2013, 15:18    Pytanie
Witajcie!
mam nietypowy problem, a mianowicie przeszedłem z Zawiszy Bydgoszcz do Nacional da madeira rozegrałem w tym klubie 9 meczów w tym jeden remis dwie porażki i sześć zwycięstw, po sezonie zgłosił sie po mnie manchester united ale po rozegraniu kilku sparingów wyskoczym mi crash dump, a gre miałem zapisaną jeszcze w nacionalu. Odpaliłem na nowo zapis bilans meczów zminił si,e na lepsze gdyż wygrałem 8 a 1 przegrałem i po sezonie byłem pewien że dostane propozycie z man utd a tu nic! jak składam podanie to dostaje w odpowiedzi że nie zniżyli się jeszcze do takiego poziomu!
O co morze chodzić?
Pozdrawiam

 Miathan Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2013 20:13    #1
Nie jestem specjalistą ale moim zdaniem masz po prostu pecha. Chyba, że po restarcie, gdy Ty poprawiłeś swoje wyniki, poprawił je także wirtualny manager United. Oznaczałoby to, iż już Cię nie potrzebują...

 siwy930 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2010
Skąd: Słupsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2013 21:51    #2
[quote="malkos5"]
O co morze chodzić?
[/quote]

Z tego co mnie uczyli w podstawówce to morze nie może chodzić niestety:/
A co do Twojej wypowiedzi, to weź pod uwagę, że jeżeli Tobie lepiej poszło, to w Manutd też mogły zagościć lepsze wyniki i ich trener mógł utrzymać się w klubie. Po drugie zwróć też uwagę, że FM 13 to zdarzenia LOSOWE, więc nic dwa razy się nie zdarzy:) była okazja i może już jej nie być:)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.