Własny kanał na You Tube o tematyce FM

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 22:15    #11
Czytałem na ten temat dlatego utworzyłem ten wątek i będę robił coś konkretniejszego w tym kierunku by ludzi przyciągnąć.Czy wstawienie mojego filmu z udziałem gry - FM nie wzbudzi kontrowersji w postaci wykorzystania wizerunku ? w moim poprzednim poście wyszczególniłem konkrety a nie chce powtarzać się także jak ktoś ma obeznanie w "prawie" to proszę napisać.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 damus113 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2008
Skąd: Bełchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 22:47    #12
Z całym szacunkiem, ale nie masz szans. Po pierwsze z samego FM-a nie zarobisz nawet na jakieś buciki, po drugie musiałbyś mieć partnera, a oto nie łatwo szczególnie o dobrego partnera i to na polskim YT, po 3 jak ktoś napisał trzeba mieć ileś kasy na "koncie YouTube-owym" żeby móc wypłacić hajs, po 4 musiałbyś być ciekawym człowiekiem żeby zainteresować kogoś, że to właśnie Ciebie mają ludzie oglądać, a nie np. Chrzana czy Kassi-ego, zapytaj ich, myślę, że oni nie zarobili więcej niż 100zł z nagrywania, a tym bardziej w drugą stronę bo musieli wydać na grę, na sprzęt, bo po 5 musisz mieć dobry sprzęt (czyt. mikrofon, komputer, kamerkę) żeby widza zaprosić do oglądania i trzeba mieć pojęcia w nagrywaniu czyli rzeczy tu przyciąć tu dodać coś, zrobić miniaturkę, banner czy cokolwiek. Nie złość się, ale jak zobaczyłem Twój filmik z tego przedstawienia kariery to się za głowę złapałem, zero intra to po 1, po 2 bez głosu co Ty chcesz nam przedstawić? Pokazujesz statystyki kariery, ale trzeba je jeszcze opisać i co więcej ! umieć opisać. Bo kogo interesuje przewijanie scrollem po to by pokazać ile zdobyłeś czego skoro nie mówisz jak to zdobyłeś, jaki miałeś skład itd. Więc podsumowując życzę jak najlepiej, ale z podejściem nagrywam bo potrzebny hajs nic nie osiągniesz bo widz to cwana "świnia" i od razu to wyczuje i zaczną się hejty i przestaną Cię oglądać, jeśli chcesz nagrywać z FM-a dla kasy to odpuść zanim zaczniesz ;) Cześć.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 23:21    #13
damus113 czemu sądzisz że nie mam szans ? znasz mnie ? przecież ja nie znam tak samo Cb jak Ty i mnie także mi by nigdy nie przyszło do głowy żeby kogoś skreślać ale mam wrażenie że Polak Polakowi zawsze życzyć będzie źle a ten film nie miał służyć do zarabiania tylko to pokazania jak daleko zaszedłem ale zgodzę się że trzeba wiele kryteriów spełnić by coś wypalić ale ja jestem zdania że gdybym dodał podobny film z rekordami i sukcesami dodał intro itp. to myślę że jednak mogło być coś małego z tego wyjść a intra itp. nie dodawałem bo to był film zrobiony na łapu capu bo póki co staram się coś wymyślić konkretnego żeby przyciągnąć widzów i wtedy to dodam.Film się nie musi nikomu podobać bo jak już wspomniałem - to był film robiony na szybko i tyle ale jeśli będę miał tam z tysiaka lub 2 widzów to i tak będę zadowolony.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 damus113 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2008
Skąd: Bełchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 23:34    #14
coś małego? czyli co masz na myśli?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 23:53    #15
Coś podobnego do mojego filmu tyle że bardziej rozbudowanego - mecze , rozmowy , coś powiązanego z życiem codziennym odnośnie piłki - ,treningi , zdjęcia itp. a o multimedia to wiadomo - dźwięk ( ciężko bo nie mogę umieszczać piosenek bez zezwolenia producenta ) , grafika ,itp. nie mówię że mam zbijać kokosów a pomysłów mam wiele ale muszę pomyśleć jak to zrobić by to było coś nietypowe.Jako piłkarz amatorski obracam się z ludźmi zawodowymi jak amatorskimi oraz trenerami i coś z tym chce powiązać ale jak pisałem muszę znaleźć jakąś koncepcję która zachęci ludzi i spopularyzuję film.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 damus113 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2008
Skąd: Bełchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2014 00:08    #16
ale Ty chcesz oprzeć to na FM-ie?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2014 00:12    #17
W jakimś stopniu powiązać ale jak już pisałem to tylko pomysł.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 damus113 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2008
Skąd: Bełchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2014 00:14    #18
z samego Fm-a nie masz szans zarobić tak jak wspomniałem na buty :) prędzej Fifa, Nba, Lol, Minecraft

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2014 00:19    #19
Twierdzisz że większą szansę było by robić filmy z gatunku - FIFA.Czemu tak sądzisz ? bo jest to bardziej tryb 3D ? bo nie rozumiem.Football Manager jest taką samą grą jak FIFA tyle że gatunek strategi także ja w zasadzie nie widzę różnicy ewentualnie jak coś to PES ale FIFA ? Ja raczej degustuję tylko w "piłeczkę" :) druga sprawa : wizerunek gry.Czy producent może mnie za to ukarać że wrzucam filmy gatunku FM ? w zasadzie nie powinien ale przypuśćmy czerpie z tego zyski i on uzna że wykorzystuję do tego ich dzieło to mają prawo czy raczej nie :) ? bo według mnie chyba nie.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 damus113 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2008
Skąd: Bełchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2014 00:29    #20
ile Ty żyjesz na świecie, że pytasz się czy mogą Cię ukarać, że nagrywasz grę? Człowieku dla nich to jeszcze lepiej bo promujesz ich produkt, przypuśćmy nagrywasz Fifę i oni się z tego cieszą bo są konkurencją PES-a, więc pomyśl trochę :) A czemu twierdzę, że byś miał większą szansę? Otóż dlatego, że jak patrzę na przyrost widzów Chrzana czy Kassiego, a przyrost widzów osób które nagrywają chociażby fifę na polskim YT np. LachuHQ, JcobPlay czy nawet DavidsonTV, któremu zajęło chyba prawie czy nawet rok osiągnięcie 1tys. subskrypcji na kanale, bo Ci dwaj wspomniani wcześniej mają dużo więcej, wiem bo interesuję się YouTuberami z fify. Więc ten przyrost widzów jest nieporównywalnie większy przy fifie i tak jak wspomniałem trzeba umieć zadowolić oglądającego, bo ja np. oglądam Let's Play-e z różnych gier głównie ze względu na człowieka, a nie na tą grę. Kolejny powód za fifą to to, że w fifie jest coś takiego jak Ultimate Team czyli rozgrywka sieciowa w której możesz zdobywać składy, zawodników, otwierać paczki i to dużo bardziej przyciągnie widza niż durne pokazywanie statystyk w FM-ie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.