U18 Brazylia Ameryki itp FM15

 kucol Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2017, 22:19    #1
Siema
odkrywam nadal FM a 15, i wzięło mnie na szukanie talentów w obu amerykach, i tu jest problem wziąłem na celownik kilka klubów z br azyli, i jak wybieram skład u 18/20 to zawodnicy pojawiają się słabo podświetleni nie mam opcji skautingu tych grajków nie widzę atrybutów zatrudniłem skauta wiedza Brazylia narazie go wysłałem na raportowanie ligi brazylijskiej jakie macie sposoby na ściąganie młodych grajków z takich krajów o ile mogę skoutowac grajków z klubów brazylijskich seniorskich to młodych już nie wierze że wiecie o co mi chodzi i pomożecie

 kucol Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2017 04:21    #2
całe 29 wyswietlen o od groma odpowiedzi :0

 LukaszPRW Partyzant

Postów: 172
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2016
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2017 07:47    #3
1. Porada pierwsza, pisz ze znakami interpunkcyjnymi, to znacząco poprawia czytelność pytania. ;-)
2. Ilość piłkarzy dostępnych z danego regionu zależy od rozmiarów wybranego przez Ciebie rozmiaru bazy danych i klubu który grasz (grając na tym samym rozmiarze bazy danych z podobną liczbą piłkarzy, w lidze polskiej i np. brazylijskiej inaczej przedstawiać się będą proporcje graczy, którzy są dostępni w grze - tj. inna liczba piłkarzy z danego regionu świata będzie dostępna). Prawdopodobnie wybrałeś za małą bazę danych.
3. O ile się nie mylę w fm15 również przy zakładaniu gry możesz wybrać niestandardowe ustawienia bazy danych, gdzie wówczas możesz dodać do gry np. wszystkich piłkarzy z danego kraju.
4. I jeszcze jedno, nie wiem czy opcja była dostępna w fm 15, ale po rozpoczęciu gry możesz do niej dodać ligi. Jeżeli masz możliwość możesz dodać ligi z Ameryki Południowej, i wówczas powinieneś mieć dostępnych większą ilość graczy, których możesz ściągać do klubu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.12.2017 o godz. 07:53

 kucol Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2017 12:38    #4
dzięki za odpowiedż , bardzo pomocna ciekawy tylko jestem czy mogę to zmienić teraz bo mam arką 7 sezonów rozegranych ale jeszcze raz dzięki

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.12.2017 o godz. 12:38

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.