Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2015 10:21    #61
Przypominam: to nie jest temat dla ludzi, którzy krytykują innych za to że grają w FM-a. Nie jest to też poletko do dyskusji o przyszłości FM-a. Każdy taki wpis będzie skutkował ostrzeżeniem i to nie jest kwestia podlegająca jakiejkolwiek dyskusji. To miejsce do wylewania frustracji związanych z grą, a kto nie korzysta z Football Managera powinien to miejsce omijać szerokim łukiem.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2015 20:22    #62
kocham, kurwa, jak Messi notorycznie strzela mi bramki z główki... #REALIZM PEŁNĄ GĘBĄ

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.06.2015 o godz. 20:26

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2015 08:32    #63
Ponieważ brakuje mi trochę DOBREJ zabawy w kuleczki,a mam na Steamie do zainstalowania wersję 12 lub 13 (14 też ale nie tykam goowna)
to podpowiedzcie co lepiej. Wiem że 12 była bardzo ok, a jak z 13 po wszystkich łatkach?
Są jakieś uaktualnienia do tych wersji z obecnymi składami i najlepiej przenoszące w czasie do obecnych realiów?
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.06.2015 03:00    #64
Pieprzone przejęcie... jak już prawie spłaciłem jeden kredyt (zostało 27 mln z 69 mln, na 2 lata), to Leśniodorski sprzedał Legię jakiemuś konsorcjum i mam kolejne 10 lat z kredytem.
CHUJNIA.
Czy da się jakoś zminimalizować ten kredyt? Niby niższy i mniejsze raty, ale nie lubię kredytów.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.06.2015 o godz. 03:11

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2015 18:11    #65
Krótkie przedstawienie się. W FM gram od kiedy gra się tak nazywa, jakoś tak wpadł mi w łapki FM05 i tak do FM15 :) Z 15stką póki co same złe wspomnienia, właściwie to gram w to po bo.. nie wiem, jednak jest parę wciągających w tym rzeczy ale tak chujowego i bardziej wkurwiającego FM'a nie było i mam nadzieje ze nie będzie. Po premierze grałem Sevillą, kilka sezonów, absolutna dominacja od pierwszego sezonu aż straciłem zapis (tiaaa), potem przerwa bo nie miałem siły poświęcać na coś czasu żeby potem to od tak stracić. Po przerwie objąłem Gironę z drugiej ligi hiszpańskiej, w pierwszym sezonie awans, sezon bez porażki. W drugim sezonie 6miejsce w pierwszej lidze. W trzecim sezonie 11miejsce w lidze, wygrany puchar hiszpanii i finał ligi europy przegrany z Arsenalem. Zaczynam sobie czwarty sezon właśnie.

Co mnie wkurwia?
- Obecnie, gram o ten superpuchar Hiszpanii z Barceloną. Jakoś tak dziwnym trafem, zawsze jak gram z Barceloną to albo od pierwszej minuty dostaje wpierdol (w trzech przypadkach), w 6 pozostałych przypadkach gdy prowadziłem 1-0 albo był remis w tych pojedynkach to jakimś dziwnym trafem równo 60minuta i zaczynają się dziać cuda, karny, czerwona, karny i czerwona. Równiuteńko 60minuta i Barcelona dostaje jakąś niespodziankę, moi zawodnicy zaczynają grać źle i jest po temacie. Z Realem takich jazd nie ma, zresztą pokonałem ich w finale pucharu.
- Pisałem już o tym dzisiaj w innym temacie ale, gdzieś tam w drugim sezonie zarząd wziął kredyt na nowy stadion, no i spoko ale budowa ma potrwać do wakacji 2018 więc na tamten moment to było 2,5roku. Długo. Więc poprosiłem o rozbudowę obecnego stadionu przed odbiorem nowego, zgodzili się, wrzesień 2016 mieli zakończyć rozbudowę (za parę miesięcy) więc super fajnie będzie na trzeci sezon większy stadion. Nadszedł wrzesień i co? I ni z dupy ni skądś tam patrzę a rozbudowa zakończy się dopiero za rok (wkurw), minął właśnie rok, a tu się okazuje że rozbudowa zakończy się za kolejny rok :) No i co to ma być? Za rok to będę mieć nowy stadion czyli wychodzi na to że 4mln zainwestowane w rozbudowę poszły w pizdę bo gra jest zjebana i mi co rok przekłada rozbudowę bo coś...
- Konferencje, media, dziennikarze i całe to gówno. Da się to jakoś skutecznie wyłączyć? Nienawidzę. Już pomijam kwestię że już po paru takich konferencjach itd nie czytam pytań, nie czytam odpowiedzi tylko odpowiadam z góry bo wiem co tam jest napisane. Tracę tylko czas, wkurwiam się na tą bezsensowną opcje a nie lubię wysyłać asystenta bo pierdoli bzdury. No ale najlepsze, mam w miare hierarchie w zespole, pierwszy skład, zmiennicy, druga jedenastka. Ściągnąłem sobie w zimę w 3sezonie nowego środkowego obrońce, umiejętnościami i to był taki 3 albo 4 obrońca w drużynie (a gram dwoma). I kurwa przed każdym meczem w którym nie wystawiałem go do gry musiałem odpowiadać na pytanie dziennikarza dlaczego ten zawodnik nie gra że to spore zaskoczenie... grrr.
- Również w zimę 3sezonu ściągnałem sobie nowego bocznego obrońcę, w dodatku zajebistego więc od razu pierwsza jedenastka i grał dobrze (chociaż własnie zrobił karnego Barcelonie w rewanżu w 61minucie, serio). Nie grał tylko w tedy gdy był zmęczony, minęły dwa miesiące a ten z pretensjami że nie gra w pierwszym zespole i że się zastanawia czy nie odejść, oczywiście obiecałem że będzie grać więcej. Sprawdziłem, na 14spotkań rozegranych od kiedy przyszedł zagrał w 10meczach w wyjściowej jedenastce. NO TO CO KURWA CHCESZ... eh. Więc mniej więcej z taką samą częstotliwością grał dalej, siedział cicho ale dalej miał "pomniejszy problem", i pierwsza kolejka 4sezonu gdzie wystawiłem drugi skład bo 3dni później Barcelona w superpucharze, po meczu z Barceloną ten sam zawodnik który w tym meczu zagrał od początku wyjechał mi że nie dotrzymałem obietnicy :/
- Kontuzje, w chuj kontuzji, w kurwę kontuzji. 3zawodników na raz na jednym treningu, 2-3-4 kontuzje na mecz co jakiś czas. Liderzy przed ważnymi meczami jakieś urazy. Cudownie jest.
- Już ktoś wspominał tutaj, o kontraktach ale to już nie jest problem FM'a tylko ogólnie trend w obecnej piłce, w dupach się poprzewracało i piłkarzyki co to jeszcze mleko pod nosem niedawno mieli chcą zarabiać po parędziesiąt tysięcy euro, cudownie.

Heh, ochłonąłem podczas pisania :) To też więcej mi do głowy nie przychodzi ale to tylko chwilowe, jeszcze coś tu dopiszę ;)
BTW. Z Barceloną rewanż przegrany, po dwóch karnych, w dwumeczu 3-1. Cudownie :)
http://s5.if(...)axhp.png a tutaj mój skład na nowy sezon :) Isaac Becerra, polecam w chuj tego bramkarza, świetnie broni. Aż krzyczę czasem ;)

// Edytowano 9 razy, ostatni raz 25.06.2015 o godz. 18:24

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2015 17:01    #66
Tak, kurwa, kocham tę grę...
http://gyazo(...)ba5a4ec9

Dlaczego ja nie mogę mieć komp. skutecznośći? Oddali jedyny strzał z karnego, ja natomiast miałem aż 6. setek i od chuja strzałów :D
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2015 19:03    #67
Powiem Ci, że to kwestia poleceń. Indywidualnych, zespołowych, PPM i umiejętności.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2015 19:12    #68
Zostawię to bez komentarza...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.06.2015 o godz. 19:14

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2015 19:38    #69
Zostaw. Ja nadal uważam, że ta wersja jest skomplikowanym zestawem trybików, które muszą się zazębiać. Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie ;)

 arasreal Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2005
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2015 21:53    #70
Nie tylko ta wersja.
Uważam, że jak coś "nie tak" jest w taktyce ustawione, to o wiele częściej trafiamy w słupki, poprzeczki, nie trafiamy w sytuacji sam na sam, mamy czerwone kartki etc. etc.

PS. A wcześniej chyba kolega Robal chciał się pochwalić, że wygrał z Realem :)

Pozdrawiam

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.