TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2015 15:52    #11
Dobra, można przeklinać, temat odpowiedni. Jedziemy.
Po pierwsze. Po awansie, grając Spartą Rotterdam, rozkurwiłem w drobny mak ligę, to jest zdobyłem 1 miejsce. Pięknie, ładnie. Przekonany o zajebistości tak swojej, jak i zespołu, wzmocnienia zakończyłem na tym, że nie osłabiłem zespołu (co było i tak trudne w chuj, bo pół Europy zapragnęło nagle kupić sobie jakiegoś nastolatka z Holandii). Nowy sezon, nowe wyzwania- LM. Za każdym razem na nowym sejwie pierwszy raz w Lidze Mistrzów to super sprawa, emocje w chuj, radość w chuj i jeszcze trochę, satysfakcja z wygrywania z potęgami w chuj i w pizdu wielka (stopniowanie wg Belzebuba). Losowanie- Bayern, Arsenal, Scharktar. Myślę sobie, o w kurwę, trza się będzie bić o 2 miejsce z Arsenalem. Pierwszy mecz, 5:1 w dupę z Anglikami (wszystkimi czterema w kadrze). Wkurw ostry. Drugi mecz, Bayern, 6:0, łatwe do wyczajenia dla kogo. No trudno, 3 miejsce to chociaż LE będzie. Jadę do Ukrainców pokazać, jak się gra, a tu zonk. 3:1 w plecy, katami jacyś Brazylijczycy, co to jeszcze Chelsea, Porto, Benfiki czy inne Barcelony i Reale nie zdążyły kupić, bo bogaty Ukrainiec (brzmi jak dobry Niemiec albo ciemne słońce) podpierdolił. Wkurw ogromny, sejw w pizdu, czas na coś nowego.
Po drugie. Zacznę sobie Świtem Nowy cośtam, już nimi grałem, będzie fajnie. 3 liga (czyli w sumie czwarta, fuck logic), w dodatku w Polsce, sympatycznie. Kadra jak na takie warunki mocarna, dużo młodych zdolnych. Zgodnie ze swoim stylem gry- przygotowania kondycji dopieszczone do perfekcji. Tydzień elastycznego lekkiego, potem kondycja na wysokim przez tydzień, w tymże tygodniu 3 pierwsze sparingi ze słabiakami, co dwa dni. Ciężko w chuj było znaleźć kogoś jeszcze słabszego niż mój klub, ale się udało. Potem 4 dni przerwy i sparingi co 3 dni. Tydzień przerwy i można startować. A tu jeb, napatoczył się puchar Polski, 1 runda. Chciałem awansować jak najdalej (kasa), a tu przed meczem zonk w chuj. Piłkarze mają po 50-40 procent kondycji. Zapomniałem że klub ma status półzawodowy, więc treningi nie odbywają się tak jak powinny codziennie, do tego coś mi się pojebało a mecz o puchar wyskoczył tak z dupy że ostatni sparing miałem 3 dni przed nim. Wkurw nie do opisania, sejw w pizdu.
Po trzecie. Kim tu grać? Ciężko wybrać... O, w Niemczech nie grałem od 13, wtedy Furth się cisnęło mega sympatycznie. Ten sam klub i jazda. Treningi, sparingi, sztab, kadra, taktyka, wszystko dopieszczone i zapięte na ostatni, kurwa, guzik. I odechciało się depnąć spacji. Cały jebany dzień (mam to do siebie, że i w trakcie sezonu, bez okienek itp potrafię grać kilka godzin i spacji nie ruszyć ani razu, tylko przeglądam kadry, wyszukuję piłkarzy itp). Dopadło mnie. Co nowy dzień to samo. Kimś nowym zagrać, rozpocząć nową przygodę się chce, ochota jest, kilka godzin w pizdu, nawet kilka razy spacja depnięta, i się odechciewa. Kurwa mać. Akurat pracuję obecnie w budowlance, w jednej chałupie wylana płyta, ścianka kolankowa będzie coś za 2 tygodnie dopiero nakurwiana, widoki na jakiś domek w międzyczasie dopiero od środy, więc wolnego dosyć sporo się udało. CAŁY KURWA TYDZIEŃ CO DZIEŃ INNYM KLUBEM ZACZYNAŁEM I CHUJ NIC Z TEGO NIE WYNIKŁO, WOLNE W CHUJ CAŁE KURWA PRAWIE POSZŁO JEBAĆ SIĘ. 2 razy na rybach byłem, tyle, tak to przed jebanym kompem, i to tak bez sensu.
Jak żyć?

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 02.06.2015 o godz. 15:55

 herbu3 Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2015 17:36    #12
Grałem finał LM Realem prowadziłem cały mecz żeby stracić gola z główki z 20 metrów i drugiego z centrostrzału a jak moi piłkarze robią takie coś to zawsze kurwa poprzeczka jest. Trochę mi lepiej. Ale nie dużo. O i jeszcze te jebane fundusze inwestycyjne. W ciągu 2 lat zajebali mi z konta prawie 600 mln ojro a jak przyszło wybudować nowy stadion to ani grosza z funduszu nie wzięli tylko znowu zajebali 500 mln z konta. I chvj jeszcze bardziej się wkurwiłem.

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 02.06.2015 o godz. 17:41

 armbi Partyzant

Postów: 212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2008
Skąd: armbi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2015 18:10    #13
ueheheheheheeh ale zajebisty wykurwisty w kosmos temat o jebanej fmowej padlinie :D

dzieki chłopaki! usmiałem sie nieźle z waszych wpisów!

A najbardziej rozpierdolił mnie tekst

"niech mu juz nigdy nie stanie" - o mamooooo! Jeszcze żadnemu wrogowi tego nie zyczyłem, to już klątwa poziomu hiper hard! :D

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2015 21:58    #14
Co za dramat. Tydzien szukalem klubu, a jak juz znalazlem taki z talentami, to przez 1,5 sezonu grali taki piach ze dwa razy sie prawie poplakalem. A dzis skasowalem sejwa i ulzylo.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2015 00:04    #15
Spoko. Jaga 1 sezon - 2msc, 1/8 PP, awans do LE. Leje każdego prócz Legii i Lecha, goli w chuj. Jest zajebiście.
2 sezon rozpoczęty zajebiście 3 rundy LE z palcem w dupie, w czwartej mały pech z Levante minimalna porażką bywa. Ale kilka tygodni wcześniej odmówiłem kilku słabym zawodnikom podwyżki wieć cały zespół się na mnie obraził, ale w pucharach grali super. Puchary się skończyły a te kurwy zaczęły grać na wyjebanie mnie za brak podwyżki. Efekt 7 porażek z rzędu po 3-0, 4-1 przy czym ja dominowałem byłem lepszy a te kurwy na złośc tylko w goli nie strzelały. Czarę przelał mecz z Piastem, już myślałem koniec klątwy, ale nie. z 4-2 w 88min zrobiło sie 4-5. Tak kurwica mnie wzięło że prawie stołu nie rozjebałem jak jebnąłem ręką. Mam worek bokserski polecam, z 20 min napierdalałem i darłem się na tę kurwę.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2015 11:38    #16
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 GokuSSJ25 Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2015
Skąd: Opatówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2015 23:46    #17
Nie trafił, kurwa, do pustej bramki... z 2 metrów!

 GokuSSJ25 Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2015
Skąd: Opatówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2015 23:47    #18
No i 2-0 z pizdy

 GokuSSJ25 Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2015
Skąd: Opatówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2015 23:49    #19
Nie dość, że mnie w pracy wkurwiają to jeszcze to...

 GokuSSJ25 Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2015
Skąd: Opatówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2015 23:57    #20
Tool pomaga, ale...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.