Transfer Bereszyńskiego

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2013 04:29    #41
http://www.weszlo.com/blog/13

[quote=Mariusz Piekarski]Oferta Legii nie była trzy czy cztery razy wyższa, jak gdzieś czytałem. Nie była nawet dwa razy wyższa. Różnica wynosiła raptem około 20 procent, przy czym "wyjściówkami" zawodników mógł obie te oferty zrównać. Jednak Bereszyńskiemu W OGÓLE nie chodziło o pieniądze. Istotne było to, jak Legia o niego zabiegała, jakie argumenty - nie chodzi o finanse - stosowała, jaki plan rozwoju nakreśliła i jakie było podejście jej trenera, Jana Urbana.

Piłkarz nie skusił się na kasę, skusił się na perspektywy. On wie, że jest młody i jeszcze zarobi. Pytanie brzmiało: gdzie on tę młodość powinien spędzić i który klub pomoże mu się rozwinąć. Widocznie Bereszyński uznał, że bardziej pomoże mu w tym Legia i trener Urban. I być może to tak bardzo boli Rumaka - woli opowiadać, że poszło o pieniądze, bo wstydzi się przyznać, że Bereszyński widocznie wolał pracować z Urbanem niż z nim.[/quote]
"To tylko Internet k*rwa."

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2013 09:49    #42
Stare to.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2013 09:47    #43
A mógłbyś nie cytować tutaj źródeł marnej reputacji?
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2013 11:22    #44
Moim zdaniem, to lech zrobił dobry interes pozbywając się bereszyńskiego, a udało im się zatrzymać Linnetego. Bereszyński jest słaby, w tych meczach co oglądałem nic nie pokazywał, po za jedna bramką ze szczupaka, co jak sprawdzałem dokładniej jego statystki to 1 bramka w 17 meczach i w reprezentacjach młodzieżowych, czy nawet w młodej ekstraklasie, czy na wypożyczeniu w I lidze nie było dużo lepiej, Dośrodkować też nie potrafi nie nadaje się ani na skrzydło a tym bardziej na atak bynajmniej do takiego zespołu jak lech czy legia. Legia ma Saganowskiego, Ljuboje, i młodego Efira ( który chociaż statystyki miał lepszegrając w ME. ) Trzech napastników grając w systemie z jednym napastnikiem to wystarczy w zupełności, ewentualnie jest kucharczyk. A na skrzydło legia ma lepszych Kosecki, żyro, Kucharczyk, Salinas, moze być radovic.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2013 12:20    #45
Po pierwsze, Bereszyński w Legii będzie występował jako prawy obrońca, tudzież prawy pomocnik.
Po drugie, Linetty kontraktu z Lechem jeszcze nie przedłużył(Nie skończył jeszcze 18 lat)

Ten transfer ma jeden wielki plus, ogromny ból dupy w Poznaniu. I dlatego jestem zadowolony z tego transferu :)

PS, Tak, Bereszyński to bardzo słaby i przeciętny piłkarz, w reprezentacjach młodzieżowych gra tylko dlatego, bo nie ma innych, co nie?
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2013 12:32    #46
Jako prawy pomocnik ? To dlaczego wczoraj gral na prawej obronie ? :D Poza tym tak bardziej scisle to on w Legii bedzie gral ogony bo macie w kadrze duzo lepszych pomocnikow i napastnikow niz on a nie sadze zeby wygryzl ze skladu Ljuboje, Saganowskiego, Radovicia czy chociazby Koseckiego lub innych mlodych, ktorzy sa duzo lepsi od niego. A co do kadry, skoro jest taki dobry to czemu zarowno w 1 lidze jak i w Ekstraklasie slabo sobie radzil ?... A Linetty rzeczywiscie jeszcze nie podpisal ale juz potwierdzil, ze podpisze i zrobi to w dniu urodzin lub zaraz po.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2013 12:37    #47
Kondi - z Linettym, to byle do jutra. :D
Ja do transferu Bereszyńskiego nic nie mam i nic mieć nie będę. Taki jest dzisiejszy futbol. Kibole Lecha, mimo pewnych racji, zdecydowanie przesadzili, bo BB nie jest wart tych kłótni.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2013 12:48    #48
Bereszyński to na ten moment trzeci najlepszy skrzydłowy w Legii, po Koseckim i Radoviciu. W dodatku jest uniwersalny, może grać na całej prawej stronie i w środku ataku. Wczoraj w sparingu z Górnikiem grał jako prawy obrońca, ponieważ kontuzji doznał Rzeźniczak i jest tylko jeden zdrowy prawy obrońca.
Poza tym jest młody i ciągle może się rozwinąć. Legia na tym transferze nic nie traci, a może zyskać. Skoro trener Urban bardzo chciał go sprowadzić, to znaczy, że widzi go w pierwszej drużynie.

W Lechu zagrał 500 minut, głównie wchodząc z ławki, skoro jest taki słaby, to dlaczego trener Rumak go wpuszczał na boisko? W Warcie nie grał słabo, zaliczył bodajże 6 asyst, grając głównie na skrzydle. A jak wszyscy wiemy, drużyna Warty do potęg nie należy, więc to wynik całkiem niezły.

A te zapewnienia Linettego(tak to się odmienia?) są nic nie warte, dopóki nie podpiszę umowy. Wielu takich było co obiecywało, a potem uciekało :)
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2013 13:04    #49
[quote="WariatCFC"]W Lechu zagrał 500 minut, głównie wchodząc z ławki, skoro jest taki słaby, to dlaczego trener Rumak go wpuszczał na boisko?[/quote] Bo nie miał nikogo innego? :) Do tego wiązał z nim jakąś przyszłość. Ba! Nawet sam Bereszyński zapewniał Rumaka, że zostanie, ale jak widać zapewnienia słowne nie są nic warte.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 01.02.2013 o godz. 13:04

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2013 13:18    #50
Jakby był taki słaby to byście się tu nie spinali przez tyle stron. Dla kibiców piłka to ulubione kluby i inne pierdoły, dla piłkarza to praca - to młody koleś, uznał że w Legii lepiej się rozwinie i będzie miał szansę na ciekawszą przyszłość. Dlaczego mnie to nie dziwi?
"To tylko Internet k*rwa."

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.