Totalny brak logiki !

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2015, 01:50    Pytanie
Ludzie, mnie już trafia szlag !
Postanowiłem zacząć swoją przygodę z FM 12 i czegoś kompletnie nie rozumiem(?).Jak to możliwe że chce zacząć rozgrywkę jako kompletnie nieznany menedżer jako Polak i mam reputację krajową a gdy np. rozpocznę jako Anglik to mam albo lokalną albo mało znaną ? jeszcze lepiej gdy jako Polak z doświadczeniem "niedzielnego piłkarza" obejmę Manchester United to mam mało znaną reputację jako Polak.Gdzie tutaj logika ? Jak to możliwe że gdy jestem bezrobotnym w wieku 25 lat menedżerem o swojej narodowości to mam o dziwo reputację krajową a jak wybiorę jako Anglik to jest jak wyżej pisałem - mało znana lub lokalna ? Ma ktoś jakiś pomysł ? chce zacząć kompletnie od zera jako "no name", ale się nie da xD
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2015 09:16    #1
A to nie jest zależne też od reputacji kraju i ilości możliwych lig?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2015 14:45    #2
Nie wiem,ale wybrałem sobie 43 ligi z 13 krajów na dużej bazie + niestandardowa.Dla mnie jest to kompletnie idiotyczne bo nawet jak utworze menedżera o narodowości Afgańskiej czy Islandzkiej to jest tak samo - czyli reputacja krajowa i jedynie jako Anglik mam reputację lokalną lub mało znaną.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Majacze Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2010
Skąd: Strzegom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2015 15:38    #3
W Anglii masz 6 lig, które są już podzielone na conference?? A więc logiczne, że skoro nie grałeś jeszcze żadnym klubem to da Ci reputacje odpowiednią do klubów najsłabszych z danego państwa. W Polsce masz TYLKO EKSTRAKLASE I 1 LIGE (które są na cały kraj) i nie możesz przejąć klubów z lig regionalnych. A więc logiczne, że masz reputacje krajową skoro przejmujesz co najniżej klub z ligi na cały kraj.
Nie powiem brakuje opcji aby stać się całkowitym no name ale na razie nie mamy takiej opcji od twórców FM.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.07.2015 o godz. 15:39

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2015 15:42    #4
Można. Bez licencji i bez doświadczenia piłkarskiego. Wiem, że wtedy w 11 lidze angielskiej miałem bardzo niską reputację.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2015 15:43    #5
[quote="Majacze"]W Anglii masz 6 lig, które są już podzielone na conference?? A więc logiczne, że skoro nie grałeś jeszcze żadnym klubem to da Ci reputacje odpowiednią do klubów najsłabszych z danego państwa. W Polsce masz TYLKO EKSTRAKLASE I 1 LIGE (które są na cały kraj) i nie możesz przejąć klubów z lig regionalnych. A więc logiczne, że masz reputacje krajową skoro przejmujesz co najniżej klub z ligi na cały kraj.
Nie powiem brakuje opcji aby stać się całkowitym no name ale na razie nie mamy takiej opcji od twórców FM.[/quote]

Ja nie chce przejmować żadnego klubu tylko chce być od początku bezrobotnym i ustawiłem sobie doświadczenie "niedzielnego piłkarza" i mam krajową więc dla mnie tutaj nie ma logiki bo co z tego że sobie ustawiłem 6 lig ? nie bardzo rozumiem Twojego postu Majacze bo jak to możliwe że mam krajową reputację nie zaczynając nigdzie jako 25 letni menedżer więc jak ktoś taki może mieć reputację krajową ?
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Majacze Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2010
Skąd: Strzegom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2015 15:45    #6
Jesteś np narodowości Polskiej więc logiczne (przynajmniej w świecie realnym), że jako początkujący zaczniesz w Polsce. Nie możesz zacząć niżej niż 1 liga Polska (na cały kraj) a więc od razu znany jesteś jakby w całym kraju

 Majacze Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2010
Skąd: Strzegom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2015 15:48    #7
Jeżeli w Polskiej lidze wprowadzą ligę 3 czyli już podzieloną na regiony pewnie będziemy dostawać reputacje "mało znany" lub "regionalna" jeżeli wybierzemy narodowość Polską.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2015 15:54    #8
Nie jestem jakimś impotentem umysłowym,ale z tego co piszesz kompletnie nic nie pojmuje.To że jestem Polakiem czy nawet Francuzem nie może być powodem że moja reputacja jest na skalę krajową bo żeby ją uzyskać trzeba na to zapracować a wychodzi na to że gra ma zerżnięty ten aspekt bo jeśli ja jako młody człowiek w wieku zaczynam od nawet 1 ligi to powinienem być nieznaną osobą.Nie potrafię tego zrozumieć bo dla mnie nie ma tutaj żadnej logiki bo ustawiłem sobie nawet jako narodowość jako Islandczyk czy Birmańczyk i ta sama sytuacja.Pobieram ze swojego steam'a wewrsje 10 i 11 oraz 13 i tam sprawdzę czy jest ten sam problem bo dla mnie jest to parodia troszkę.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Majacze Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2010
Skąd: Strzegom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2015 15:57    #9
No poszli trochę na ułatwienie nie powiem. Ale to zależy od tego jakiej jesteś narodowości ile jest lig w Twoim kraju i czy ostatnia liga jest podzielona na regiony czy na cały kraj. Przynajmniej ja tak myślę.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.