Strona

Talenty na CM Revolution

 Wujek Przecinak Legenda Służb Wywiadowczych

Postów: 2280
Grupa: Ekspert
Dołączył: 31.12.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2007 11:12    #41
Bardzo was proszę, przysyłajcie opisy zawodników wedle podanego schematu. Za każdym razem muszę szukać CA, PA, wartości albo innych danych. Jeżeli przesłany przez was zawodnik nie spełni któregoś z kryteriów, zostanie od razu odrzucony. Przykro mi, wy też musicie się ciut postarać.

Imię i nazwisko* - podstawowe dane osobowe zawodnika.

Wersja gry* - FM 2007/FM 2006/FM 2005.

Autor wpisu* - Wasz nick.

Klub - zespół w którym zawodnik rozpoczyna karierę w grze.

Narodowość - państwo, którego obywatelem jest zawodnik. W przypadku posiadania dwóch obywatelstw podajemy pierwsze.

Pozycja - na jakich pozycjach zawodnik może grać. Podajemy pozycję z profilu zawodnika.

Preferowana noga - prawa/lewa/obie.

CA (Currently Ability) - CA zawodnika na starcie rozgrywki. Wartość tą pobieramy tylko i wyłącznie z edytora dołączonego do gry.

PA (Potential Ability) - PA zawodnika na starcie rozgrywki. Wartość tą pobieramy tylko i wyłącznie z edytora dołączonego do gry.

Wartość - cena piłkarza na starcie gry (w euro).

Rok urodzenia - nie wiek!

Screen z parametrami - link lub zdjęcie. Screeny powinny przedstawiać atrybuty piłkarza z początku rozgrywki - zaraz po załadowaniu bazy danych. Tylko i wyłącznie z polskiej wersji językowej! Można dołączyć screeny umiejętności zawodnika po paru sezonach, w celu ukazania jego rozwoju piłkarskiego.

Fotka piłkarza - link lub zdjęcie, rozmiar dowolny.

Opis zawodnika

 wisniczanin Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 753
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.02.2007
Skąd: Tarnów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2007 19:45    #42
niejestem pewien komu, ale przeslalem 2 opracowane ruskie talenty, sora ze sie niecierpliwie ale kiedy moga sie pojawic na stronie, aha znalazlem chyba zdjecie zunigi z talentow fm 2007

 darek.fm@onet.eu Przodownik pracy

Postów: 951
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2007 17:18    #43
wujkuprzecinaku
przeslalem ci mojego talenta licze ze ukaze sie na lamach tej strony pozdro robilem wsztsko wedle schematu jakubkwy

supertaktyk Proletariat

0
25.05.2007 11:58    #44
Ja też wysłałem swoje dwa talenciki do Wujka. Ja w porównaniu z innymi Ciebie nie pośpieszam, bo rozumiem ile masz pracy :P. Z drugiej strony... jak dodasz to będzie fajnie. Pozdro.

 Wujek Przecinak Legenda Służb Wywiadowczych

Postów: 2280
Grupa: Ekspert
Dołączył: 31.12.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2007 09:58    #45
Mała informacja.
W tej chwili sprawdzam zawodników nadesłanych mi przez następujących czytelników: Wisniczanin, Sensey15, euzi,, baras, muminas, pottermaniak i supertaktyk :) . Wiem, że długo to trwa, ale na pewno wasi zawodnicy się pojawią.
Pamiętajcie, żeby wysyłać opisy w wordzie lub notatniku :) . To ułatwia sprawdzanie samego tekstu, wklejanie, kopiowanie itd :) .

 darek.fm@onet.eu Przodownik pracy

Postów: 951
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2007 14:55    #46
wielkie dzieki

supertaktyk Proletariat

0
07.06.2007 19:23    #47
Wujku, a już wiadomo kiedy dodasz te talenty? Bo zamierzam wysłać Ci nowe z dobrym PA :).

 Wujek Przecinak Legenda Służb Wywiadowczych

Postów: 2280
Grupa: Ekspert
Dołączył: 31.12.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2007 20:49    #48
Przesyłaj supertaktyk :) .

 Ron10aldinho Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.07.2007 18:05    #49
Witaj Wujku! Przesłałem Ci talent,jak już do Ciebie dojdzie to jak byś mógł to daj znać bo jestem ciekaw czy mój 1 talent się sprawdzi.A i ja nie napisałem CA i PA,ale to nie było konieczne

 Ron10aldinho Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.07.2007 18:55    #50
dodaje obrazek mojego zawodnika

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.