Taktyka dla Barcelony

 Rybarca Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2010, 17:51    Pytanie
witam...mam ogromne problemy żeby stworzyć dobrą taktykę do barcelony...
mam obecnie 8 sezon...pierwsze 6 sezonów dominowałem w lidze a potem nagle coś się popsuło, umiejętności moich zawodników są ogromne gdyż posiadam najlepszych z możliwych...tylko ta taktyka...mógłby ktoś zasugerować co preferować w taktyce i jaką formacje...

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2010 18:40    #1
Najlepiej dużą płynność i swobodę skoro mówisz że masz świetnych zawodników. Po prostu daj im wolną rękę:D

Użytkownik uznał post za pomocny

#TeamTyniec

 Rybarca Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2010 20:05    #2
Vela,Ribery,Robben,Messi,Fernandez,Lahm,Rafinha,Pique,Pato,VdV
slabi nie sa :)
dzieki za rade
mam jeszcze paru innych ale to zazwyczaj newgeni :D

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2010 20:09    #3
Panie szefie! Masz IMO super pomoc. Jeśli zrobisz "wyprzedaż" bocznych obrońców, których zapewne posiadasz i dokupisz ze dwóch grajków od "czarnej roboty" (Crisetig, Kroos?) to dla Barcy idealną taktyką 3-6-1 być będzie. Trzech środkowych obrońców, 4 pomocników(lewy, prawy, 2 środkowych) oraz 2 ofensywnych + napastnik. Bramek mnogość ja w swoim MU uzyskałem, polecam i pozdrawiam, Bolson.

Użytkownik uznał post za pomocny

Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Rybarca Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.03.2010 18:22    #4
dzieki panowie za pomoc
>Bolson<
sprobuje tej formacji kiedy moja forma spadnie...bo od napisania postu po dwoch kolejkach wkoncu sam wymyslilem dobra taktyke i w 25 kolejkach jakie rozegralem 21 konczyly sie moim zwyciestwem a 4 remisami

 Rybarca Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2010 16:02    #5
BOLSON
to mam do ciebie kolejne pytanie
jesli gram ta taktyka co podales 3-6-1
to jakie ustawienia dac srodkowym obroncom...gdyz wydaje mi sie ze przeciwnik zagra skrzydlami a tam beda luki...
i napastnik lepiej szybki ? i podania prostopadle od ofensywnych pomocnikow czy moze jednak skrzydlami atakowac i dosrodkowanie na 3 zawodnikow w srodku

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2010 16:56    #6
Pewnie najlepiej dać tradycyjnych obrońców, żeby wybili piłkę, a już Twoja pomoc i atak sobie poradzą:]
#TeamTyniec

 MagnificoManager Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2009
Skąd: Nowa Sól
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2010 17:34    #7
Moim zdaniem mógłbyś spróbować dwóch rozwiązań:
1. Na słabe zespoły
a) ''boczni'' środkowi obrońcy ustawieni nieco bardziej ofensywnie od środkowego obrońcy
- rajdy na czasami, rajdy z piłką również
-nieco bardziej ofensywne nastawienie, dośrodkowania na często i najlepiej z linii końcowej
-o kilka punktów bardziej ostry pressing od środkowego obrońcy
(W defensywie będą pełnić rolę środkowych obrońców, natomiast w ataku tzw. ''oszukanych bocznych obrońców'', czyli będą podłączać się w atak skrzydłami, dośrodkowywać piłkę w pole karne, lub zagrywać prostopadłe piłki do skrzydłowych)
b)Środkowy obrońca ustawiony bardzo defensywnie, lekki pressing, zero rajdów, zero swobody, zero prostopadłych podań, podania bezpośrednie oraz oczywiście ścisłe krycie 1 na 1 (pełni rolę ostatniego obrońcy, musi być w miarę szybki, ale nadto silny, wytrzymały, dobrze kryjący i posiadający bardzo wysoką umiejętność ''równowaga'';)
2. Na silnie zespoły
- dwaj ''boczni'' środkowi obrońcy ustawieni podobnie jak środkowy obrońca z punktu 1., tyle, że ustawieni nieco bardziej ofensywnie
- środkowy obrońca ustawiony bardziej ofensywnie niż pozostali dwaj obrońcy, spora swoboda taktyczna, rajdy z piłką i rajdy częste, częste prostopadłe podania; gracz musi być bardzo wszechstronny i ofensywnie nastawiony (koniecznie musi to być bardzo dobry gracz)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.03.2010 o godz. 17:40

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2010 19:00    #8
Wszyscy trzej środkowi obrońcy mają takie ustawienia indywidualne:
Mentalność - defensywna
Kreatywność - mała
Podania - mieszane
Pressing - własna połowa
Wślizgi - normalne
Dośrodkowania, wyjścia z głębi, rajdy z piłką, strzały z dystansu, prostopadłe podania - rzadko
Krycie - 1 na 1
Ścisłe krycie - tak.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Rybarca Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2010 20:19    #9
witam!
to znowu ja ;]
teraz mam pytanie takie :
co powinienem preferować grając w lidze niemieckiej ?
czy podania bezpośrednie na szybkiego napastnika czy może powolne rozgrywanie piłki
doradzicie

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.