Słabi newgeni, edycja Youth Rating.

 K0ras Młody aktywista

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2013, 08:21    Pytanie
Ostatnio zająłem się problemem newgenów w fm 2012, powiem szczerze dla mnie ich poziom jest żenujący, nawet stosując oszustwo save&load przed 17 marca. Po 9 sezonach, wygraniu 2 razy LM, ich poziom wskazuje na PA w okolicach ~130-140.

Wyczytałem w internecie, że za to odpowiada Youth Rating państwa, więc na nic szkółki, szkoelnie. Co ciekawe rozumiem, że wprowadzono to od fm'a 20111/2012? W FM2010 wychowankowie mieli PA, na poziomie (sprawdzilem kiedyś GS'em) 180-190(przy maksymalnych obiektach i dobrym aysytencie), nawet trafił się w Wiśle raz napastnik o PA 199.

W 2012 to marzenie, mrzonka... Zdecydowałem się więc na małe oszustwo, niestety jestem zmuszony, w późniejszych latach 1 rzecz jaka mnie wlaśnie trzyma w rozgrywce to szkolenie talentów, odmładzanie składu i rzeczy z tym związane.

Pobrałem więc FMrte 5.0.2 a w nim niestety nie mam opcji edycji Youth Rating, z oczywistych względów edycja edytorem w grze nie wchodzi w gre.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.05.2013, 08:22

 AvBarca Partyzant

Postów: 138
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2013 08:55    #1
Edycja Youth Rating jest dostepna w oficjalnym edytorze do gry,ale na patchu innym niz 12.0.4

 K0ras Młody aktywista

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2013 09:11    #2
Jak się nie mylę, oficjalny edytor nie wpływa na grę już utworzoną, więc jak pisałem, nici z takiego rozwiązania.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.