Scouta nie interesuje profesjonalny kontrakt

 el Maestro Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2012, 16:57    Pytanie
Witam,

Były zawodnik (głównie niemieckich klubów amatorskich) zakończył karierę, po czym został świetnym scoutem. Postanowiłem więc, zatrudnić go w Bayernie Monachium. W momencie podpisywania z nim kontraktu zwróciła moją uwagę jedna rzecz w jego profilu, a konkretnie napis: "Zakończył karierę jako profesjonalny piłkarz" (patrz: zdjęcie poniżej). Nigdy wcześniej się z czymś takim w FMach nie zetknąłem, ale ok, zrozumiałem, ze pewnie chodzi o to, że na pewnym etapie kariery zrezygnował z gry w piłkę zawodowo i interesują go wyłącznie kluby amatorskie. Ale teraz jego kariera zawodnicza była już historią. Podpisał ze mną 5-letni kontrakt w roli scouta, który powoli dobiega końca, toteż chciałem go przedłużyć. I jakież było moje zaskoczenie, gdy po kliknięciu "Transfery i kontrakty" -> "nowy kontrakt" pojawiła się informacja "Jan-Phillip Hammes zakończył karierę na tym szczeblu". Owszem, zakończył, ale jako zawodnik. A nie jako scout. Skoro raz zgodził się podpisać ze mną zawodowy kontrakt, w roli scouta, dlaczego nie chce zrobić tego ponownie? Wygląda to na bug, gdzie decyzja personelu z czasów zawodniczych obowiązuje w jego dalszej karierze trenerskiej (a tak być chyba nie powinno).

Przedstawiam sreeny z tego zdarzenia:

http://posti(...)tr/full/

http://posti(...)g5/full/

http://posti(...)5t/full/

//Edytowano 11 razy, ostatni raz 03.09.2012, 17:08

 skazi Partyzant

Postów: 142
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.04.2012
Skąd: Cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2012 18:31    #1
Miałem dokładnie taką samą sytuację z Batatą, gdy zakończył karierę zatrudniłem go jako skauta, po 3 latach gdy kończył mu się kontrakt nie dało się go przedłużyć ponieważ pojawiał się właśnie taki komunikat jak podałeś. Mi to wygląda na buga, ale rozwiązania na ten problem nie znalazłem. Miałem z nim podpisany kontrakt profesjonalny więc rodzaj kontraktu nie ma w tym bugu znaczenia.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.09.2012 o godz. 18:33

 el Maestro Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2012 18:45    #2
Trochę mnie to denerwuje, bo świetny scout, i w dodatku Niemiec, a staram się jak najwięcej zawodników i trenerów krajowych sprowadzać. Za granicę sięgam dopiero wtedy, gdy już nie mam wyboru. A tu mu się amatorskiego futbolu zachciało.

 maselko Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2009
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2012 08:53    #3
Dziwne. Od siebie dodam tylko że ten scout to taki raczej średniak. Braki w determinacji i motywacji nadrabia Ocenami Potencjalu i umiejetnosci.
Zawsze wole takich ktorzy maja po 15 te cztery atrybuty niz po 20 te dwa ostatnie.

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2012 11:32    #4
Może nie chce mu się na pełny etat włóczyć po świecie, gdy był piłkarzem to musiał zarobić górę kasy, i ma ciekawsze rzeczy do roboty =)

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2012 13:12    #5
To jest chyba jakiś bug. Zamiast klikać na przedłużenie kontraktu, wybierz z zakładek "Transfery" i później "oferta konkratku"(czy jakoś tak:P) i po kłopocie!

Edit: Tak to przynajmniej działa na skórce domyślnej.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.09.2012 o godz. 13:14

"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution