RULE_GROUP_MANAGER::load() - cannot find rule group

 kuab Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 576
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2011, 12:48    Pytanie
Witam, mam problem z załadowaniem się sejwa. Był na bazie danych 'South American revolution update 2008' Otóż, wszystko było ok, dopóki nie miałem formata. Skopiowałem wszystko co miałem w folderze Moje Dokumenty/Sports Interactive na nowy system, więc wydawało mi się, że będzie ok. Zainstalowałem patcha 8.02 i fix, update z ligami z Amer. Płd. też mi działa (wczytuje przy wybieraniu nowej gry). Jednak, kiedy już gra się ładuje, najpierw wyświetla się komunikat 'Cannot find the database folder with which the game was created. The game is now using the default database'. Następnie pojawia się komunkat z nazwy tematu, a potem już słynne 'the game could not be loaded.'
Co ten tytułowy komunikat oznacza (nie po angielsku, tylko w kwestii niedziałania gry :)) i jak można temu zaradzić? Dodam, że update 'South American Leagues' jest oparty na bazie danych 'UNO update 1.2', który też ściągnąłem, też działa, ale nie pomaga'.
Gdyby ktoś miał jeszcze tę bazę danych z ligami z Ameryki Południowej i mógłby zupować, to byłbym też baaaardzo wdzięczny. Mirrory na Rev już wygasły.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.06.2011, 12:58

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.