Strona

Revolucyjna Liga Typerów - uwagi/nagrody

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014, 11:50    #1
Jak do tej pory nie otrzymałem nagród za kolejkę zakończoną 28.11. Czekam już zdecydowanie ponad miesiąc. Nie pomogły próby bezpośrednich kontaktów. Ostatnia zapowiedź była taka, że dostanę bonus na betsafe w tym tygodniu, jednak ten tydzień się już kończy i nadal go nie mam. W czym kłopot?

Ogólnie myślę, że temat może posłużyć do podobnych problemów.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2014 22:46    #2
Kiedy przeliczenie styczniowych punktów?
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 mati91ck Partyzant

Postów: 91
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2009
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.03.2014 08:19    #3
Jak tam kolego, dostałeś te nagrody ? Bo ja nie dostałem do tej pory rozliczenia za wygranie typera w grudniu ... 3 miesiące już się staram coś ustalić i z tygodnia na tydzień zwlekają z przelaniem kasy. Rozumiem miesiąc poślizgu ... ale nie 3 !!!

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.03.2014 09:20    #4
Poza tym gdzie można sprawdzić, komu należą się wygrane? Bo czasami zdarza się, że użytkownik typował dla zabawy, i nie wszystkie premiowane miejsca zajmują userzy uprawnieni do odbioru nagród =) na początku były ogłoszenia, komu co się należy, a teraz nie widzę tego. Coś mi tam skapnęło za październik, i nie wiem, czy należy mi się wygrana, czy nie, bo konto w bet - safe założyłem w końcu października, a to, że kasiory na nim nie ma, nic nie znaczy jak widać...
Ps, sorry za dwa posty, z telefonu się zdublowały, a nie zauważyłem.

// Edytowano 5 razy, ostatni raz 04.03.2014 o godz. 09:27

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.03.2014 15:03    #5
Wszystkie ewentualne zaległości zostaną nadrobione asap.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.03.2014 o godz. 15:07

twitter.com/Ceyvol

 mati91ck Partyzant

Postów: 91
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2009
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2014 08:49    #6
[quote]3. Wypłata środków pieniężnych, o których mowa w zakładce "Nagrody" (w PLN), nastąpi na konto użytkownika w platformie Betsafe, o której mowa w pkt 5. II., w terminie 30 dni od zakończenia edycji miesięcznej i 30 dni od zakończenia edycji całorocznej (po 12 miesiącach).[/quote]

Minęło dokładnie 66 dni więc jest podwójny poślizg.

[quote]2. Zasady nagradzania laureatów precyzuje zakładka "Nagrody", znajdująca się na podstronie działu "Typer" serwisu CM Revolution. Nagrody rzeczowe zostaną wysłane do zwycięzców w ciągu 30 dni od momentu zamknięcia nagradzanych klasyfikacji, o ile użytkownicy przekażą poprawny adres do wysyłki na adres mailowy w ciągu 3 dni od momentu zakończenia rozgrywki (wysyłając wiadomość z tego samego adres e-mail, który został zarejestrowany pod kontem użytkownika).[/quote]

Minęło dokładnie 66 dni od momentu zakończenia typera za grudzień. Tak pieniędzy jak i nagród BRAK

 piter28 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2014 18:21    #7
wlasnie w regulaminie jest ze 3 dni trzeba podac adres do wysylki nagrod ale niema zadnych podsumowan za dany miesiac skad mamy wiedziec kto wygral nagrode ?????
moze trzeba jakos oficjalnie na stronie napisac podsumowanie miesiaca i wtedy 3 dni beda na dostarczenie informacji o adresie itd ??!!!

 mati91ck Partyzant

Postów: 91
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2009
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2014 21:12    #8
Dostajecie w ogóle nagrody miesięczne ? Bo u mnie bardzo dziwna sytuacja. Jak był regulamin "stary" gdzie za 1 msc w miesiącu było 300 zł do wygrania to do tej pory nie dostałem pieniędzy. Jak regulamin został zmieniony na ten, gdzie każda kolejka coś wygrywa to po 5 dniach mam 70 zł, które mi się NIE należą.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.03.2014 o godz. 21:15

 NeroTFP Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.05.2013
Skąd: Knurów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2014 18:48    #9
Teraz jest jakaś nowa punktacja tych nagród. Punktowane są tylko cztery miejsca w miesiącu. W grudniu było jeszcze piąte punktowane i za nie były karty. Ciekawe czy dostanę za piąte miejsce w klasyfikacji grudniowej.

 mati91ck Partyzant

Postów: 91
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2009
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2014 19:12    #10
Nie obchodzi Cię, że zmienili regulamin. Ty zająłeś 5 miejsce gdzie w regulaminie pisało iż za to miejsce masz wygrane karty :)

Ruchy Panowie ruchy, bo to jest jakaś patologia, żeby ponad 2 miesiące było poślizgu przy wypłacaniu i wysyłce nagród !!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.