Reprezentacja Polski

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2013 15:49    #191
prawdopodobnie nic sie nie zmieni, bo niby czym fornalik ustepuje nawalce? albo w czym nawalka jest lepszy od fornalika? jeden i drugi mial swoje piec minut w ekstraklasie, z czego ten pierwszy ponad 10 lat temu, ostatni 'wielki sukces' to awans z gornikiem przed trzema laty. jedyny plus, ktorego i tak nie odczujemy, to mniejsza pensja od poprzednika. zmiana trenera nic nie gwarantuje, tutaj trzeba czegos zdecydowanie wiekszego

 kowalsyk Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2013 16:01    #192
Moim zdaniem Nawałka ma po prostu inną mentalność i podejście do piłkarzy i do ogólnej gry drużyny. Bo jak coś nie szło to zgodnie z planem to nie siedział raczej zbyt spokojnie, a po meczu też miło pewnie nie było. Problem w kadrze jest taki, że to tutaj tak nie zadziała i będzie musiał wywierać uświadamiać piłkarzom ich zadania w inny sposób. Życzę mu wiele sukcesów, ale nie jestem przekonany czy będzie sporo lepszy od Fornalika.

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2013 16:42    #193
trzeba pamiętać ze adaś był asystentem parę lat temu Beenhakkera czyli można powiedzieć że coś tam wie o pracy selekcjonera ale według świetnego super ekspresu który czytuje mój szef adaś będzie o polowe tańszy od Waldka reasumując cudów nie oczekujmy jak Lewy dalej nie będzie strzelał goli to nic się dzieje dalej będzie wychodził w pierwszej jedenastce bo on się kiedyś odblokuję :-)
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2013 16:53    #194
[quote="piotrp504"]trzeba pamiętać ze adaś był asystentem parę lat temu Beenhakkera czyli można powiedzieć że coś tam wie o pracy selekcjonera ale według świetnego super ekspresu który czytuje mój szef adaś będzie o polowe tańszy od Waldka reasumując cudów nie oczekujmy jak Lewy dalej nie będzie strzelał goli to nic się dzieje dalej będzie wychodził w pierwszej jedenastce bo on się kiedyś odblokuję :-)[/quote]

Mówili że Leo wygrywał dopóki miał go jako asystenta. Trochę denerwujące jest palenie jana. Jakiś inny napastnik nie byłby tak łaskawie traktowany jak Robert, od razu zasiadłby na ławce. Coś tam czytałem że niby Nawałka, może posadzić na ławce Błaszczykowskiego i nakrzyczeć na niego że źle coś zrobił. Ciekawe, ciekawe...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.10.2013 o godz. 16:54

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2013 21:03    #195
Dlaczego niby miałby usiąść na ławce? I tak jest jednym z lepszych w reprezentacji. A to że nie gra na miarę swoich możliwośći? Nikt nie gra i nie będzie dopóki nie przyjdzie selekcjoner, który to wszystko poukłada i stworzy zespół. Mam nadzieję że będzie nim Nawałka, choć przyznam że jestem do niego nastawiony bardzo sceptycznie.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2013 11:56    #196
http://pilka(...)291.html

Ciekawe co z tego wyjdzie, może pierwsze wreszcie z nimi wygramy :D

Gdzieś też czytałem, że mamy grać mecz z Maltą Wow

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2013 19:02    #197
http://www.youtu(...)As#t=165

Polecam :-) OTTO Rządzi !

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2013 08:20    #198
I jak nastroje po debiucie Nawałki w roli trenera?
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2013 09:30    #199
[quote="Falcon"]I jak nastroje po debiucie Nawałki w roli trenera?[/quote]
Jak przed debiutem Nawałki.. :pickard2:

 szamal96 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2013
Skąd: Jerzwałd
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2013 10:12    #200
Na pewno nie ułoży on drużyny w parę dni, na to potrzeba czasu.
Świetne były wejścia bocznych obrońców.
Jedynie moim zdaniem Waldek Sobota i Błaszczykowski próbowali coś zrobić.
Nie wiem po co lewy cofał się i próbował rozgrywać, jak nawet nie podawał na czystą pozycję.
Obrona jak zawsze do dupy, kamyk za łatwo dał się obejść, a przy pierwszej bramce zaspali.
To tyle z mojej strony, możecie się z tym zgadzać lub nie :)
" Moja pasja to futbol, na drugim miejscu umieściłbym futbol, a na trzecim… futbol! "

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.