Reprezentacja Niemiec - brak powołań

 jaruone Młody aktywista

Postów: 336
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.05.2007
Skąd: Brudne Południe :)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013, 12:58    Pytanie
Hej,
Gram 2 sezon Koln (FM 2012) , i zaczęły mnie denerwować "szaraki" w reprezentacji Niemiec.
Jakiś czas temu pokasowałem foldery bodajże "lnc" - od tej pory były ze 2 powołania na mecze kadry Niemiec i nic dalej 'szaraki" - czy trzeba zacząc grę od nowa (nie wchodzi ta opcja w grę) czy jest jeszcze jakiś sposób ??

Przy okazji - co zrobić aby dodać reprezentację Japonii i ligi japońskie ?? Najlepiej bez rozpoczynania gry od nowa :)

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 13:25    #1
O ile dobrze pamiętam to wgrywając plik "Inc" musisz zacząć grę od nowa, ale mogę się mylić bo nigdy tego nie używałem.

 jaruone Młody aktywista

Postów: 336
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.05.2007
Skąd: Brudne Południe :)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2014 11:08    #2
Ściągnąłem zawartość folderów lnc udostępnioną przez kogoś na cmrev i reprezentacja Niemiec i Japonii działają jak należy. Także wychodzi na to że nie zawsze samo skasowanie pomaga - lepiej podmienić na wyedytowane pliki z "pewnego "źródła" :)

Użytkownik uznał post za pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.