Rekomendacja a obecne umiejętności, WAZNE!

 manager2013 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2013, 15:57    Pytanie
Witam!

1.Obserwowalem zawodnika , który jest zarekomendowany na 5gwiazdek, kupiłem go do składu i miał automatycznie po wykupieniu4.5 gwiazdki, DLACZEGO?

2.kupilem zawodnika z rekomendacją 5ciu gwiazdek za pare milionow, i ma nadal 5gwiazdek, ale obecne umiejętności ma 3.5/5 po sezonie , co zrobić by wgl osiagnal potencjal 5gwiazdek? (18latek)


3. odnoszę się do pkt-u nr .2 miał 5gwiazdek dluugo a tu nagle zrobily się 4.5, zly trening czy stalo się tak bo kupiłem zawodnika na tej samej pozycji na podobnym poziomie?

Pozdrawiam.

 Chris_Berk Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2012
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2013 16:08    #1
Prawdopodobnie Twój skaut trochę się pomylił z jego oceną. Inaczej jest obserwować piłkarza, a inaczej mieć go na stałe u siebie, wtedy widzisz go podczas treningów itp. Żeby zawodnik osiągnął pełny potencjał (czyli maksymalną ilość gwiazdek potencjału) musi przede wszystkim grać regularnie. Miło by było też, jakby grał dobrze i nie nękały go kontuzje. No i nie zapominajmy o obiektach treningowych i trenerach.
Gwiazdki piłkarzy nie są stałe. W miarę gdy masz coraz lepszy skład, gracze uważani kiedyś za bardzo dobrych, teraz są jedynymi z wielu, więc na tle zespołu ich zdolności nie zasługują już na np. 4 gwiazdki a 3,5.

Użytkownik uznał post za pomocny

 manager2013 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2013 16:32    #2
bo taki Cristiano Ronaldo czy Messi ma 5 na 5 i wtedy można go grubo opchnąć. Nie wiem wlasnie czy jest sens kupować juniorow z rekomendacją 5ciu gwiazdek za paręnaście milionow,bo tyle sobie liczą (jednego 17latka kupiłem w promocji za 6baniek ze słabszego Slowackiego klubu i w wieku 18 lat już wali bramek na potęge w LM więc jakiś sens niby jest).

Kolejna sprawa taki Ubpiparip ma 3 na 3 i niestety już dużych postepow nie zrobi,a kupując młodzika o potencjale 3/ 4.5-5 już go przerasta umiejętnościami mimo,ze nie grał np. w LM i nie ma doświadczenia..

Także lepiej kupować juniorow za pare baniek czy skupic się na solidnych zawodnikach,którzy pewnego poziomu nie przeskoczą?

Oczywiście,ja co mogę to rozbudowuje,obiekty treningowe,mlodziezowe itd. żeby i moja szkolka dostarcala obiecujacychh zawodnikow.

 manager2013 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2013 17:16    #3
nie robimy lipy -wracamy z nad jeziora i się udzielamy :)

 Chris_Berk Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2012
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2013 17:49    #4
Tylko, że na same gwiazdki nie patrz. Bądź co bądź liczą się też atrybuty. Jeżeli wspomniany Ubiparip ma 3 gwiazdki, a jakiś młodziak również trzy, a do tego jego potencjał oceniony jest na 4 bądź więcej, a atrybutami jakoś znacząco się nie różnią, to sam sobie odpowiedz na pytanie, którego wolisz mieć w składzie ;] Co do juniorów z dużym potencjałem to pamiętaj, że nie od razu grają oni na wysokim poziomie, więc dobrze mieć skład złożony z takiej mieszanki rutyny z młodością jeżeli chcesz osiągać sukcesy od zaraz. Jeżeli jednak możesz sobie pozwolić trochę odpuścić rozgrywki to warto postawić zdecydowanie na młodzież, a ta za rok/dwa pięknie Ci się zrekompensuje. Jezioro? Sesja Panie, sesja ;)

Użytkownik uznał post za pomocny

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2013 19:13    #5
Pamiętaj żeby staruszkowie uczyli młodzików w treningu indywidualnym (prośba skierowana do seniora w oknie rozmowy)

Najlepiej mieć 50/50 zawodników starych/młodych.

Sesja time również -.-

Użytkownik uznał post za pomocny

 manager2013 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2013 19:33    #6
Dzięki za odpowiedzi, jak ktoś ma jeszcze coś do dodania w tej kwesti to jak najbardziej.

Ps. milej nauki i zaglądajcie w przerwie ,bo kolejny wątek czeka na skomentowanie :)

 kaseta1 Partyzant

Postów: 120
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2013 19:03    #7
Gwiazdki to przecież ocena zawodnika w stosunku do siły drużyny czy innych piłkarzy na tej samej pozycji. Gość, który miał u mnie 5 gwiazdek 4 sezony temu teraz ma 2 i jest to jak najbardziej normalne.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.