Pytanko co do patchy ;)

Adammm Proletariat

0
14.11.2004, 11:09    Pytanie
witam , sprawa wyglada nastepujaco :

jakie poradzili byscie mi wgrac patche na lysa wersje ceema 03/04 ? i czy sa jakies zasady takie jak , robsona wgrywa sie na jakies uaktualnienie ;)

sorry ze taki beznadziejny temat ale mam nadzieje ze mi pomozecie

pozdr. Adam z Torunia :)

Adammm Proletariat

0
14.11.2004 17:42    #1
dzieki bardzo :) zaraz zabieram sie za sciaganie i bede smigal moja barcelona w full skladzie ;)

pozdr.

Post pomocny

 Behemot Młody aktywista

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2004
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2004 13:40    #2
Po raz kolejny Lukasz dobrze mówi. Z patchami to już jest tak, że najlepiej wgrywać je jak najwcześniej - jeżeli jest szansa zainstalować go od razu, tym lepiej. Co do wgrywania plików update db - radziłbym jednak zmienić nazwę orginalnego katalogu db na db_old albo jakoś inaczej a z nowych plików zrobić nowy katalog db. Jak to mówią - strzeżonego Pan Bóg strzeże... :)

Post pomocny

 rafal Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2005
Skąd: wroc??aw
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2004 22:34    #3
jak masz pirata to bedzie problem z cracami ale to wyjdzie w praniu.........

Post pomocny

Adammm Proletariat

0
17.11.2004 17:06    #4
mam pirata i dziala wszystko gitarka ;) dzieki bardzo , a jakies talenty fajne co do barcy ? :D

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution