Przegrywam Wyjazdy.....

Kubaq Proletariat

0
19.10.2004, 14:27    Pytanie
W tym sezonie u siebie wygrałem wszystkie mecze ligowe, a na wyjeździe tylko swa razy, jak tak dalej pójdzie to nie obronie mistrzostwa. Gram zawsze taktyką 4-4-2 (Jeden def i jeden off środkowy pomocnik, ofensywni skrzydłowi i boczni obrońcy) Przez pierwsze 2 sezony jeszcze jakoś to szło a teraz jest fatalnie (Gram Wisłą), z Legią u siebie wygrałem 3-0 a na wyjeździe przegrałem 5-2. U siebie daje zespołowi polecenie gry "ofensywnie" lub kamikadze, jeżeli przeciwnik jest wyjatkowo słaby. Natomiast na wyjazdach daje "normalne" na zespoły z miejsc 16-6. Oraz "defensywne" nastawienie na zespoły typu Legia, Groclin, Amica....Gdzie leży błąd ?
P.S próbowałem też raz zagrać na wyjeździe z Groclinem 4-1-3-2 ale i tak przegrałem 3-1.

Kubaq Proletariat

0
19.10.2004 16:05    #1
No dobra , a w poleceniach zespołowych jakie dać nastawienie ? Zostawić normalne tak aby zawodnicy kierowali się indywidualnymi poleceniami ?

Post pomocny

 Behemot Młody aktywista

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2004
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2004 16:15    #2
Nie ma znaczenia jakie nastawienie ustawisz w opcjach ogólnych - jeżeli dany zawodnik ma inne od zespołowych nastawienie indywidualne, to wg. nich gra (a nie zespołowych). Pamiętaj jeszcze o tym, by defensywnych pomocników, którzy mają kryć napastników rywala, zdjąć z wszelkich ustawień dot. rzutów wolnych, rożnych etc.

Post pomocny

 bam Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2003
Skąd: Wroc??aw
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2004 17:15    #3
mysle ze problem tkwi w tym ze grasz defensywnie a powinienes grac caly czas ofensywnie bo jezeli u siebie wygrywasz to musisz mniec dobry sklad

Post pomocny

Kubaq Proletariat

0
19.10.2004 18:16    #4
No Wisła ma dobry skład już na początku, a potem jak wraca Uche, Brożek, dokupiłek Burkhardta Filipa i Korzyma (obaj łapią się już od czasu do czasu do 1-szego składu) to w LM doszedłem w ostatnim sezonie do 1/4 gdzie pechowo poległem z Dynamem Kijów. Co ciekawe wtedy w grupie przegrałem tylko z Milanem na(na wyjeździe) a tak wszystko wygrałem, nawet z Ajaxem na wyjeździe grając tą taktyką co przegrywałem w lidze....:P

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.