Problem ze steam

 banannoKSM Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2012
Skąd: Uściany Nowe
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2013, 20:14    Pytanie
Witam, proszę was o pomoc.
Mianowicie gra śmigała mi normalnie, do pewnego momentu i zaczęły wyskakiwać mi ostatnio jakieś błędy ze steam i nawet z 2 razy crash dumps. Zapytałem kumpla co mam zrobić doradził mi że to nie błąd steam tylko muszę przeinstalować grę. I w tym leży problem bo gra instaluje się normalnie z płyty i gdy zaczyna pobierać to pobiera do momentu 1.3 GB/1.8 GB i dalej nie chce iść od 3 dni próbuję od nowa i wgl wszystko próbowałem i nic nie chce iść. Możecie jakoś pomóc ?? Myślałem nad pisaniem do cdprojekt, ale na początek postanowiłem do was się z tym zwrócić. Z góry dzięki za pomoc.
A i oczywiście mam wersję oryginalną pudełkową.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.