Problem ze skórką Flexion FM08

 szczepek Młody aktywista

Postów: 433
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2013, 15:52    Pytanie
Siemacie ! Mam pewien problem ze skórką do FM 08, mianowicie jak widać na załączonym obrazku, nie widzę za co odpowiada dany atrybut, ani jaka jest wartość. Powiedzcie, jak mogę zmienić to, by stało się to widoczne ?

http://www.fotos(...)02e.html

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2013 20:29    #1
Wywal backgroundy ze stadionami to będzie lepsza widoczność. A jak nie to po prostu zmień skina.

 szczepek Młody aktywista

Postów: 433
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2013 23:02    #2
już wszystko gra :) po prostu ja mam laptopa, gdzie największą rozdzielczością jest 1600x900 :) a gra ma max 1024x768 i podobnie była robiona paka graficzna :) musiałem po prostu uruchomić grę w rozdzielczości od 1024x768 do 1280x800 i już teraz jak wszystko gra jak należy, to po prostu wracam do max rozdzielczości i jazda :)

PS. Tak wybiegając poza temat... zagrajcie sobie w lidze Singapurskiej... miazga :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.