Problem z uruchomieniem gry

 piotrekb1989tl Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2013, 07:24    Pytanie
witam...mam nietypowy problem...wczoraj kupiłem oryginalna płytke z fm13 i nie moge gry zainstalować...utworzyłem konto na steamie. niby wszystko zainstalowane, a gdy właczam gre musze zalogowac sie wlasnie na steamie. Później włączam dalej gre i wyskakuje komunikat "nie udało sie uruchomic gry (aplikacja jest uruchomiona)". Nie wiem o co chodzi prosze o pomoc, krok po kroku jak to zainstalowac bo ostatni fm ktorego mialem to chyba fm09. Z góry dzieki...

E: Na przyszłość nazywaj tematy wskazując na problem. [dop. Bolson]

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.03.2013, 20:49

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2013 10:41    #1
zobacz w procesach (CTRL+SHIFT+ESC) czy masz wlączony proces fm.exe

W steamie wejdz we wlasciwosci FMa i sprawdx spójnosc plikow
Steam->Biblioteka gier->PPM na grze->Własciwosci->zakładka Pliki lokalne->Sprawdż spojnosc plikow.

Dla pewnosci usun tez folder setting z tej sciezki:
C:\Users\xyz\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2013\settings\Version 1302

Gra dziala tylko z włączonym steamem wiec nie wiem w czym masz problem(tak zrozumialem to zdanie z logowaniem przez steam...)


i napisz czy pomoglo ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.03.2013 o godz. 10:42

 piotrekb1989tl Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2013 17:17    #2
hej...
no w menedzerze jestr ten proces, po jego zakonczeniu sprawdzilem spojnosc i jest ok.
teraz usunąłem wszystkie stare pliki i zaczalem instalowac na nowo i do 64% instaluje sie z plyty reszte ciagnie z neta. Postepuje wedlug instrukcji i dalej to samo... :(

 piotrekb1989tl Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2013 21:10    #3
Pomoze mi ktos bo juz sie 3 dni z tym mecze???

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.