Problem z serwisami społecznościowymi.

 zielonygolab Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2005
Skąd: Radom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2013, 11:50    Pytanie
Witam,

Mam dwa problemy, pierwszy to brak możliwości zalogowania się do Facebooka (pole logowania jest zaciemnione i nie aktywne), oraz brak możliwości zalogowania się do youtube (akurat tu problemem jest to, że mam włączone logowanie dwuetapowe [dostaje token przez sms] ) niestety w FM2013 po wpisaniu danych do logowania (login i hasło) nie wyskakuje okno do wpisania tokena. Czy ktoś z was wie jak pozbyć się tego problemu ??

Oto jak wygląda moje okno ustawień serwisów społecznościowych:


Dodam tylko, że przeinstalowanie gry nic nie pomaga (robiłem format kompa i instalowałem na świeżo eFMa i nic to nie pomogło)

 zielonygolab Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2005
Skąd: Radom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2013 19:01    #1
Wiem, już jak logować się na YouTube jeżeli mamy dwuetapowe logowanie :] sposób jest banalnie prosty !

1. Wchodzimy pod adres - https://accou(...)ubTokens
2. Logujemy się i następnie generujemy nowy kod dostępu który po wygenerowaniu kopiujemy
3. Wchodzimy do gry, ustawienia portali społecznościowych i w polu użytkownik (YouTube) wpisujmy nasz CAŁY adres email a nie tylko nazwę użytkownika
4. W polu hasło wklejamy wcześniej wygenerowany token
5. Klikamy zaloguj i wszystko pięknie działa :]

Niestety nadal nie znalazłem sposobu na Facebooka.

 zielonygolab Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2005
Skąd: Radom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2013 15:49    #2
W sprawie Facebooka, sprawa jest jeszcze prostsza i nie wymaga takiego kombinowania jak miało to miejsce z logowaniem dwuetapowym do YouTube.

Wchodzimy na nasze konto na Facebooku, następnie w ustawienia, a następnie w aplikacje.
http://barto(...)2/fm.png
Na liście naszych aplikacji znajdujemy Football Manager 2013 i ją po prostu usuwamy (pole "Usuń całą aktywność z aplikacji Football Manager 2013 na Facebooku" powinno pozostać odznaczone, no chyba, że chcemy usunąć nasze wcześniejsze dokonania)
http://barto(...)2/za.png

Po usunięciu możemy spokojnie uruchomić naszego eFMa i na nowo zalogować się do Facebooka.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.10.2013 o godz. 14:51

 zakiii Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2013 13:15    #3
A ja nadal mam problem z logowaniem do youtube'a. Generuje hasło, wklejam w grze i nadal nic. Coś ktoś może doradzić ?

 zakiii Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2013 23:05    #4
Jest w stanie ktoś odpowiedzieć? Przepraszam za post pod postem

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2013 11:38    #5
W zeszłym roku był z tym problem i ktoś go już rozwiązał, przeszukaj forum ;)

 Murdelec Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2013 01:10    #6
ja też mam cały czas błąd logowania pomimo wklejania generowanych haseł. Jeśli ktoś może pomóc to byłbym zobowiązany. Proszę nie pisać to już było w wersji 2008 itp. bo szukam od 3 godzin i nie mogę nic znaleźć. Prosiłbym o konkretną poradę.

Z góry dziękuję.

 tagmen82 Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2010
Skąd: piła
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2013 23:07    #7
A ja duszę na Facebook i jest białe okno, nie pojawiają się kratki do wpisania danych...hmmmm
... nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych ...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.