Problem z oknem taktyki

 NYKnicks Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2013, 21:45    Pytanie
Mam pewien denerwujący problem, sam nie wiem czy uda mi się prawidłowo go opisać ale mam nadzieję że ktoś zrozumie o co chodzi i uda się go zażegnać.
W oknie taktyki podczas wybierania zawodników do składu lub ich odznaczania automatycznie 'przeskakiwali' w górę lub dół listy. Np. mając listę graczy uporządkowaną według pozycji, od bramkarzy na samej górze do napastników na dole, gdy wybrałem napastnika na pozycje bramkarza automatycznie przesuwał się w górę listy. Ułatwiało to zarówno dobieranie składu jak i 'czyszczenie' go po meczu gdy klikając PPM zawodnicy automatycznie przesuwali się w górę i byli zdejmowani z pozycji. Pomieszałem trochę w zakładce Taktyki i teraz tego nie ma, co jest mocno denerwujące. Ciężko jest mi wytłumaczyć to słowami, bez możliwości zobaczenia o co chodzi, ale mam nadzieję że ktoś załapie.

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2013 22:44    #1
Kliknij na pasku u gory na "Pozycja". Gdy na pasku klikniesz na nazwe kolumny, zawodnicy uloza sie w odpowiedniej kolejnosci. Mam nadzieje, ze o to chodzi, bo rzeczywiscie niezbyt detalicznie to opisales, jesli nie to pokaz screenshota.

 NYKnicks Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2013 23:31    #2
Chodzi o to że podczas wybierania lub odznaczania zawodników okienko wygląda tak : http://image(...)qzx.png/
Chodzi mi o to ze wcześniej nie było przerw i zawodnik po wybraniu do składu przeskakiwał w górę listy

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.06.2013 o godz. 23:33

 KRaven031 Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2013 00:18    #3
Musisz kliknąć (raz albo dwa, nie jestem pewny) kolumnę "Wyb", zaczną się układać według wybranej pozycji
Just Raven.

 NYKnicks Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2013 07:27    #4
Po kliknięciu na 'Wyb" mój problem się rozwiązuje, z tym że wtedy wszystkie pozycje są pomieszane zamiast ustawione od bramkarzy do napastników. Próbowałem nawet reinstalki gry w nadziei że przywróci to ustawienia domyślne, ale i to nie pomogło.

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2013 09:19    #5
[quote="KRaven031"]Musisz kliknąć (raz albo dwa, nie jestem pewny) kolumnę "Wyb", zaczną się układać według wybranej pozycji[/quote]
Wlasnie o to mi chcodzilo, tylko jak pisze z pamieci to nie pamietam zwykle jak to sie tam nazywa ;p

Tez to kiedys mialem, i jakos rozwiazalem problem. Moze zmian tryb widoku, "status wychowanka", "informacje ogolne", "wybor skladu". Poklikaj w kolumny kilkukrotnie. Jakos sie ustawi, nie pamietam jak ja to naprawilem, ale jestem pewein, ze jakos przypadkiem trafilem.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.