problem z kupnem piłkarza

 dolls12 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2013, 12:52    Pytanie
Witam
wiecie może jak sprowadzić piłkarza z Juventusu do Wisły
bo jka chce go kupic i klub sie zgodzi to piłkarz i tak nie chce przejść
jeśli maci jakiś sposób nie koniecznie uczciwy to dajcie odpowiedz

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2013 14:48    #1
Ale jaki to piłkarz?

Nieuczciwie to możesz sobie go przenieść za pomocą FMRTE (choć nie korzystam, to nawet nie wiem czy nadal wydają to pod FM 2013)

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2013 15:21    #2
Jak chcesz czitować to trzeba było sobie od razu w edytorze bazy danych ustawić miliard na koncie i maksymalną reputacja.
Nic dziwnego, że nie chce przejść z Juve do Wisły. Nikt by nie chciał robić stumilowego kroku w tył w swojej karierze piłkarskiej.
Osiągnij coś z Wisłą, podnieś reputację, zarób uczciwie hajs to w przyszłości sobie będzie sprowadzał do polskiego klubu dobrych grajków.
A sposobami, które są "niekoniecznie uczciwe" psujesz cały realizm gry.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2013 15:52    #3
niektorym to widocznie brakuje wyobrazni... nie mam pojecia jakim trzeba bylo byc cepem zeby z ligi wloskiej(szczególnie z Juve) znizac się i przenosic do poziomu polskiej ligi(nawet do najlepszej reputacja w FM- Legii) ... naprawdę zabawne sa takie pytania ;)

 dolls12 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2013 18:34    #4
myfunnygame
ja sie nie pytałem dla czego sie nie da tylko czy istnieje sposób żeby piłkarz przeszedł do wisły i jak to zrobić
czytaj ze zrozumieniem a nie uderzasz do mnie odrazu

sxz69
chodzi o to ze jednym profilem doszedlem do 2022 w trakcie zmienialem co jakiś czas kluby aż w końcu przyszedł czas na Wisłe ale tam niema w ogóle poważnych grajków i jak widać nawet nie ma jak ściągnąć

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 28.03.2013 o godz. 18:42

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2013 19:10    #5
No i co to ma do rzeczy, że nie ma tam dobrych grajków. Zresztą czego się spodziewałeś po polskim klubie, który był prowadzony przez komputer.

Właśnie o to chodzi w grze. Przychodzisz do słabego klubu, żeby zrobić z niego potęgę. Jednym to zajmie 5 innym 10 sezonów, a innym jeszcze więcej. A nie, że sobie przychodzisz i w 1 sezonie za pomocą edytorów dodajesz dobrych zawodników. To jest kompletnie bez sensu takie granie. Samemu coś osiągnij.

Jak grasz w jakąś inną grę to też z kodami na nieśmiertelność czy na inne cuda grasz?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2013 19:21    #6
Uderzam do Ciebie, no nie rozsmieszaj mnie.

Odpowiedź juz dostaleś:
[quote]Nieuczciwie to możesz sobie go przenieść za pomocą FMRTE (choć nie korzystam, to nawet nie wiem czy nadal wydają to pod FM 2013)[/quote]

Temat do zamknięcia.

Uderzam do niego, no kurde ma typ poczucie humoru.

 dolls12 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2013 20:22    #7
sxz69
coś tam racji masz
na kodach raczej nie przechodze bo to sensu nie ma jak cie ubic nie mogą ale fm 2012 rózni sie tym że trzeba bardzo dużo czasu poświecic na jeden sezon nie mówiac już o 10:P

dobra odpowiedź zresztą juz jest dana wiec jak gość wyżej pisał do zamkniecia

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.03.2013 o godz. 20:25

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.